Deus Ex 3 - pierwsze szczegóły

Deus Ex 3 - pierwsze szczegóły

Deus Ex 3 - pierwsze szczegóły
Igor Chrustek
04.10.2008 17:59

Pierwszy Half-Life i Deus Ex były produkcjami, które na swój sposób zrewolucjonizowały gatunek gier akcji/FPS. Tymczasem, po latach milczenia, Eidos Montreal ogłosiło, że trwają prace nad trzecią częścią cyberpunkowej gry Deus Ex. W jubileuszowym wydaniu magazynu PC Zone pojawi się zapowiedź gry z pierwszymi informacjami na temat właściwej fabuły, która zawsze była priorytetem dla twórców DE.

Pierwszy Half-Life i Deus Ex były produkcjami, które na swój sposób zrewolucjonizowały gatunek gier akcji/FPS. Tymczasem, po latach milczenia, Eidos Montreal ogłosiło, że trwają prace nad trzecią częścią cyberpunkowej gry* Deus Ex.* W jubileuszowym wydaniu magazynu* PC Zone* pojawi się zapowiedź gry z pierwszymi informacjami na temat właściwej fabuły, która zawsze była priorytetem dla twórców* DE.*

Trójka będzie miała miejsce w 2027 roku, czyli będziemy mieli do czynienia z prequelem. Gracz wcieli się w pracownika laboratorium, Adama Jensena. Spokojne życie i praca zwiazana z nanotechnologią zostają przerwane przez grupe komandosów, którzy narobili trzody w laboratorium Adama. Główny bohater staje się narzędziem, które dopuści do otworzenia puszki Pandory. Futurystyczne miasto zostanie podzielone na dwa odrębne światy - biednych, tam na dole oraz elity, która rezyduje w ogromnych drapaczach chmur. Zapowiada się dobre, namacalne wręcz, opowiadanie sci-fi.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)