Dilerka w GTA na DS'a

Strona głównaDilerka w GTA na DS'a
24.09.2008 16:00
Dilerka w GTA na DS'a
Igor Chrustek
Igor Chrustek

Każdy za młodu pragnął zostać strażakiem, kosmonautą, czy komandosem. Byli również i tacy, którzy zawodowo związali się z podziemnym imperium narkotykowym. Wkrótce dostaniemy okazję, by wcielić się w gangsta-dilera. Magazyn Edge potwierdził, że GTA: Chinatown Wars zawierać będzie motyw sprzedaży dragów. Taka mini-gra pozwala utwierdzić nas w przekonaniu, że nie będziemy mieli do czynienia z grzeczną produkcją. Duch poczciwego GTA zawita na DS'a!

bETJpLTV

Każdy za młodu pragnął zostać strażakiem, kosmonautą, czy komandosem. Byli również i tacy, którzy zawodowo związali się z* podziemnym imperium narkotykowym*. Wkrótce dostaniemy okazję, by wcielić się w gangsta-dilera. Magazyn* Edge* potwierdził, że GTA: Chinatown Wars zawierać będzie motyw sprzedaży dragów. Taka mini-gra pozwala utwierdzić nas w przekonaniu, że nie będziemy mieli do czynienia z grzeczną produkcją. Duch poczciwego GTA zawita na DS'a!

Autorzy nie pominęli najważniejszych narkotyków. Gracz zajmie się sprzedażą *heroiny, kokainy, gandy, kwachów i tablet - pełen profesjonalizm. Zastanawia mnie, czy twórcy zasięgnęli porady u profesjonalistów. Pewnie za kilka dni usłyszymy o procesie wytoczonym Rockstar *przez ludzi stojących na straży ładu i moralności.

Źródło: Videogaming247

Udostępnij:
bETJpLUh
Komentarze (0)
bETJpLUT