Dlaczego czekam na F.E.A.R. 2? Nowy trailer!

Strona głównaDlaczego czekam na F.E.A.R. 2? Nowy trailer!
04.02.2009 16:03
Dlaczego czekam na F.E.A.R. 2? Nowy trailer!
Michał Kowal
Michał Kowal

Znudziło cię się newsy o najnowszym FPS od Guerrilla Games? Masz dosyć czytania Killzone 2 to, Killzone 2 tamto? Zapraszam do przyjrzenia się jedynej sensownej alternatywie dla tej super produkcji. Mowa oczywiście o F.E.A.R. 2, który niedługo trafi do sklepów. Czy S.T.R.A.C.H. ma szansę zagościć w sercach graczy? Oto pięć powodów dla których jestem na TAK. Dodatkowo zapraszam na nowy trailer gry.

Znudziło cię się newsy o najnowszym FPS od Guerrilla Games? Masz dosyć czytania Killzone 2 to, *Killzone 2 *tamto? Zapraszam do przyjrzenia się jedynej sensownej alternatywie dla tej super produkcji. Mowa oczywiście o F.E.A.R. 2, który niedługo trafi do sklepów. Czy S.T.R.A.C.H. ma szansę zagościć w sercach graczy? Oto pięć powodów dla których jestem na TAK. Dodatkowo zapraszam na nowy trailer gry.

  1. więcej Almy - dziewczynka o o potężnych mocach powraca. No właściwie tym razem to już nastolatka. Jakby nie było Alma to jedna z najbardziej charakterystycznych i strasznych postaci z gier ostatnich lat. No i co z tego, że zapożyczona z japońskich horrorów? W F.E.A.R. sprawdza się znakomicie!
  1. kontynuacja historii - gra to oczywiście pełen akcji horror. Na całe szczęście* Monolith Productions* przyłożyło się też do opowiadanej w grze historii. W efekcie stworzono całkiem ciekawe uniwersum, do którego powróci teraz gracz. Tym razem jako żołnierz Delta Force - Michael Becket.
380890371993321194
Źródło zdjęć: © [źródło](http://grrr.pl/images/2009/02/pof2picture.jpg)
  1. dla strachu - Monolith pokazało, że straszyć potrafi. F.E.A.R. 2 ma rozwiać wszystkie wątpliwości (o ile takie jeszcze ktoś ma). Więcej zdarzeń paranormalnych, więcej przerażających efektów, więcej budującej napięcie muzyki i nagłych występów Almy. Naprawdę przyda się F.E.A.R. away!
  1. akcja - to musiało się pojawić. Przecież F.E.A.R. to ostatecznie strzelanka. Bardzo dobra strzelanka. Dobre giwery, bullet time i hordy wrogów. Jakieś pytania?
  1. bo to F.E.A.R. - wiem, że to dość słaby argument. Ale otrzymujemy ten sam sprawdzony model rozgrywki w ślicznej grafice godnej dzisiejszych czasów.

Premiera na PC, Xbox 360 i PS3 już 10 lutego (w Polsce troszkę później)!

Źródło: gametrailers

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)