Do czego służy ten gadżet?

Do czego służy ten gadżet?07.01.2011 16:00
Boon Inc.
Boon Inc.
Jakub Tabaczewski

Podest z którego wystają podłużne tuby zakończone dziwnymi kulami. Rzeźba, broń obcych czy najnowszy pomysł Steve'a Jobsa? Zobaczcie sami.

Dla podpowiedzi dodam, że opisywany gadżet świeci. Już się domyślacie? Jest to oczywiście bardzo ciekawie zaprojektowana lampka pokojowa. Co jest w niej tak interesującego poza samym wyglądem? Kule świecą w różnych kolorach i na dodatek możecie swobodnie wyjmować.

Glo Nightlight With Portable Balls (tak, wiem jak to brzmi) pozwali Wam zasypiać w otoczeniu delikatnego, kolorowego oświetlenia. Co ciekawe świecące kulki nie mają wewnątrz żadnych elementów elektronicznych. Oznacza to, że się nie nagrzewają i nie tłuką. Świecąca poświata znika w około 30 minut po zgaszeniu głównego światła.

Glo Nightlight With Portable Glowing Balls
Glo Nightlight With Portable Glowing Balls

Nocna lampka z wymiennymi kulkami ma pojawić się na rynku wiosną bieżącego roku. Niestety nie znamy jeszcze ceny tego gadżetu, ale producent zapowiada, że nie będzie ona wysoka. Jedno jest pewne, jeśli chcecie zaskoczyć czymś swoich gości, lub przekonać Wasze dzieci do położenia się spać to opisywany gadżet z pewnością Wam w tym pomoże.

Glo Nightlight With Portable Glowing Balls
Glo Nightlight With Portable Glowing Balls

Źródło: booninc.com

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)