Do upadłego: Konami NIE wyda MGS4 na 360'tkę

Do upadłego: Konami NIE wyda MGS4 na 360'tkę
Igor Chrustek

17.10.2008 14:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio jeden z pracowników Microsoftu zapewnił graczy, że Xbox 360 mógłby pociągnąć Guns of the Patriots. Tymczasem, po raz kolejny Konami zaprzeczyło jakoby firma pracowała nad konwersją Metal Gear Solid 4 dla 360'tki. Na pocieszenie dostaniemy Tekkena od Namco. Dziadek Snejk widocznie zadomowił się na konsoli Sony. Na chwilę obecną, sam Hideo nie odezwał się w sprawie MGS4 dla Xboksa 360.

Ostatnio jeden z pracowników* Microsoftu zapewnił graczy, że Xbox 360 mógłby pociągnąć Guns of the Patriots. Tymczasem, po raz kolejny Konami zaprzeczyło jakoby firma pracowała nad konwersją Metal Gear Solid 4 dla 360'tki. Na pocieszenie dostaniemy Tekkena* od* Namco*. Dziadek *Snejk *widocznie zadomowił się na konsoli Sony. Na chwilę obecną, sam Hideo nie odezwał się w sprawie MGS4 dla *Xboksa 360. *

Dlaczego nie? Według Konami, tak w wolnym tłumaczeniu: bo nie. Gracze, dla których słowo fanboj kojarzy się z czymś niedorzecznym, dobrze wiedzą, że* MGS4* mógłby zostać przekonwertowany dla* X'a*. Niestety, Konami nie ma najwidoczniej ochoty zarobić na posiadaczach konsol Microsoftu.

Źródło: N4G

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)