Dołącz do redakcji vBeta!

Dołącz do redakcji vBeta!25.03.2010 16:11
Dołącz do redakcji vBeta!
Gniewomir Świechowski

Jesteś fascynatem sieci i nowoczesnego oprogramowania? Masz lekkie pióro? Masz dosyć blogowania za bezdurno? Napisz do nas i dołącz do Pawła Wimmera i Dominika Szarka pisząc na vBeta.pl.

Jesteś fascynatem sieci i nowoczesnego oprogramowania? Masz lekkie pióro? Masz dosyć blogowania za bezdurno? Napisz do nas i dołącz do Pawła Wimmera i Dominika Szarka pisząc na vBeta.pl.

Kogo szukamy?

Pasjonatów. Możesz zostać jednym z nas, jeśli od dawna z zainteresowaniem śledzisz to co się dzieje w sieci  na serwisach takich jak TechCrunch, ReadWriteWeb, Mashable, ArsTechnica, TechDirt. Nieobce jest ci również to co się dzieje w polskiej sieci i lubisz się dzielić swoimi przemyśleniami na blogu (lub profesjonalnie zajmujesz się pisaniem).

Jeśli wiesz czym się rożni Unikalny Użytkownik od Realnego Użytkownika, spotkałeś się z pojęciem real-time web i potrafisz je wyjaśnić laikowi, żartujesz sobie na temat tego co jeszcze trafi "w chmurę" oraz rozumiesz dowcipy z Geek & Poke (to ważne!), to vBeta jest miejscem dla Ciebie.

Czego wymagamy?

  • []zainteresowania tematyką social media, e-commerce, nowych technologii i gadżetów;[]dobrej znajomości języka angielskiego;[]lekkiego pióra i (najlepiej) doświadczenia w pracy redakcyjnej;[]umiejętności szybkiego wyszukiwania informacji w sieci; własnego zdania

W przeciwieństwie do serwisów informacyjnych, vBeta jest blogiem, więc chcemy nie tylko informować lecz również analizować interesujące informacje. Jeśli uważasz, że masz coś interesującego do powiedzenia i potrafisz to wyrazić w interesujący sposób to zapraszamy do współpracy.

Co oferujemy?

Współpracę na podstawie umowy o dzieło, atrakcyjne wynagrodzenie i elastyczny czas pracy. Dajemy wam szansę pisania o swojej pasji - oferując zdecydowanie więcej niż AdSense na prywatnym blogu.  :)

Jak się zgłosić?

Aby zgłosić swoją kandydaturę napisz maila na adres redakcja@vbeta.pl podając jako temat "rekrutacja vBeta - IMIĘ_I_NAZWISKO" i załączając przykładowy tekst swojego autorstwa i/lub linki do twojego bloga, opublikowanych w sieci i prasie tekstów.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)