Dragon Quest X dla Wii! Exclusive?

Dragon Quest X dla Wii! Exclusive?

Dragon Quest X dla Wii! Exclusive?
Igor Chrustek
10.12.2008 20:36

Fani kreski Akiry Toriyamy i japońskich gier RPG powinni być wniebowzięci. Podczas prasowej konferencji Square - Enix dowiedzieliśmy się, że dziesiąta odsłona Dragon Quest zawita na konsoli Wii. Co ciekawe, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że gra zostanie tytułem ekskluzywnym dla platformy Ninny. Twórcy dzięki temu będą mogli skupić się na maksymalnym wykorzystaniu potencjału Wiilotów. Niestety, informacja nie jest jeszcze potwierdzona.

Fani kreski Akiry Toriyamy i japońskich gier RPG powinni być wniebowzięci. Podczas prasowej konferencji Square - Enix dowiedzieliśmy się, że dziesiąta odsłona Dragon Quest zawita na konsoli Wii. Co ciekawe, istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że gra zostanie tytułem ekskluzywnym dla platformy* Ninny*. Twórcy dzięki temu będą mogli skupić się na maksymalnym wykorzystaniu potencjału Wiilotów. Niestety, informacja nie jest jeszcze potwierdzona.

Square zapowiedział również, że dziewiąta część serii będzie miała swoją premierę na DSie już 28-go marca. Fani jRPG'ów mogą już zacząć zacierać ręce. Data wydania wersji na Wii wciąż pozostaje jedynie wielką niewiadomą.

Kto z Was ma ochotę zmierzyć się z armią wesołych kaktusów, czy zabójczych żelków z wielkimi oczkami?

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)