DrinkMate - najmniejszy alkomat świata. Za dużo wypiłeś? Zerknij na smartfon

DrinkMate - najmniejszy alkomat świata. Za dużo wypiłeś? Zerknij na smartfon
27.08.2014 00:28
DrinkMate - najmniejszy alkomat świata. Za dużo wypiłeś? Zerknij na smartfon
Adam Bednarek
Adam Bednarek

DrinkMate nie odkrywa Ameryki, ale zachęca do siebie rozmiarem. Dzięki temu wyróżnia się od konkurencji.

Alkomaty kupić można już od dawna, i to nie za wielkie pieniądze. Sęk w tym, że nie są to urządzenia bardzo mobilne. Owszem, nie są to też wielkie cegły, ale to i tak kolejny, dodatkowy gadżet, którego raczej wolimy unikać i nie zawsze mamy pod ręką. Pewnie przeważnie trzymamy go w szufladzie w domu, a nie zabieramy ze sobą np. na wyjazd do znajomych czy rodziny na święta. A nie o to przecież chodzi.

DrinkMate - alkomat przyjacielem smartfona

Plusem DrinkMate jest to, że zawsze może być w pobliżu. Przenośny alkomat współpracuje ze smartfonem - podłączamy urządzenie do telefonu z Androidem, dmuchamy i po siedmiu sekundach znamy nasz wynik. Proste, wygodne, szybkie.

382904136716610547

Ale nie tym DrinkMate się wyróżnia. Sprzęt jest niewielki, bardzo niewielki - wygląda jak bateryjka albo szminka. Można go mieć w kieszeni, przypiętego do klucza jak brelok czy luźno w torebce. Jak kto woli. Najważniejsze jest to, że może być z nami wszędzie.

DrinkMate nie będzie więc najbardziej oryginalnym gadżetem tego roku, ale… co z tego? Czasami stare rozwiązania, ale ulepszone, też są potrzebne. Tym bardziej, gdy chodzi o bezpieczeństwo nasze lub innych.

382904136716807155

Twórcy DrinkMate zebrali już ponad 13 tysięcy, ale do pełni szczęścia potrzeba 40 tysięcy dolarów. Jeżeli kickstarterowa zbiórka okaże się sukcesem, gadżet pojawi się już w październiku. Możecie go mieć wpłacając twórcom 25 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)