Duke Nukem 3D na XBLA już 24 września

Duke Nukem 3D na XBLA już 24 września

Duke Nukem 3D na XBLA już 24 września
Igor Chrustek
14.09.2008 15:06

Duke Nukem 3D, obok Wolfenstein 3D i DOOM'a to klasyk swojego gatunku. Każdy gracz, który pamięta czasy pierwszych fps'ów, powinien doskonale znać przygody Duke'a. Młodsi gracze będą mieli wkrótce okazję, by zanurzyć się w świecie jedynego prawdziwego Księcia. Duke Nukem 3D pojawi się na Xbox Live Arcade już 24 września.

Duke Nukem 3D, obok* Wolfenstein 3D* i DOOM'a to klasyk swojego gatunku. Każdy gracz, który pamięta czasy pierwszych* fps'ów*, powinien doskonale znać przygody Duke'a. Młodsi gracze będą mieli wkrótce okazję, by zanurzyć się w świecie jedynego prawdziwego Księcia. *Duke Nukem 3D *pojawi się na Xbox Live Arcade już 24 września.

Gra zawierać będzie dodatek - Atomic Edition. OXM ocenił* DN 3D,* przyznając całkiem niezłą notę: 8.5/10. Edycja została wzbogacona o tryb rozgrywki sieciowej, co ucieszy fanów oldskulowej rzezi via Xbox Live! Bożyszcze w czerwonej koszulce umili posiadaczom* 360'tek* oczekiwanie na Duke Nukem Forever. Jeśli wierzyc plotkom, to gra ukaże się również na* PS3 i Xboksa 360*. Premiera wersji PC wciąż czeka na konkretną datę. Tymczasem należy szybko nadrobić zaległości. Pierwszy* Duke *w 3D to pozycja obowiązkowa!

Źródło: CVG

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)