Duzi Tatusiowie i Duże Siostrzyczki: polowanie w Bioshock 2

Duzi Tatusiowie i Duże Siostrzyczki: polowanie w Bioshock 208.12.2009 10:19
Big Sister
Big Sister
Mateusz Gajewski

Mamy dziś dla Was dwa trailery prezentujące polowanie w grze Bioshock 2. Przedstawiają one dwie wizje polowania: w jednej z nich odgrywamy rolę Big Daddiego i wcielamy się w postać łowcy, który niczym dziki zwierz tropi swoją ofiarę. Druga wersja to znowu odwrotna sytuacja. Łowcą staje się Big Sister, a my jako potencjalna zdobycz musimy wyjść cało z opresji.

Mamy dziś dla Was dwa trailery prezentujące polowanie w grze Bioshock 2. Przedstawiają one dwie wizje polowania: w jednej z nich odgrywamy rolę* Big Daddiego* i wcielamy się w postać łowcy, który niczym dziki zwierz tropi swoją ofiarę. Druga wersja to znowu odwrotna sytuacja. Łowcą staje się Big Sister, a my jako potencjalna zdobycz musimy wyjść cało z opresji.

I jak? Która rola Wam lepiej odpowiada? Wolicie być łowcą czy potencjalną zdobyczą?

Naturalnie nie chodzi tu o żadne polowania itp. Trailery te mają nam pokazać możliwości walki w grze Bioshock 2. Widać jasno, że sporo się będzie działo. Obawiam się tylko jednego: mam nadzieję, że gra nie stanie się chaotyczna. Wszakże jak pokazują oba trailery momentami dzieje się naprawdę dużo i łatwo można się w tym wszystkim pogubić...

Źródło: kotaku

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)