Dwa nowe zdjęcia z Inglourious Basterds

Dwa nowe zdjęcia z Inglourious Basterds
Michał Matuszewski

12.12.2008 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Są takie filmy, którymi ekscytuję się tak bardzo, że będę pisał o tym, że ktoś kichnął, albo oblał kogoś kawą na planie. Takim filmem jest z pewnością Inglourious Basterds Quentina Tarantino. Rozumiecie chyba, że dwa nowe zdjęcia z powstającego filmu to prawdziwe wydarzenie. Dzięki serwisowi Filmz.ru możemy zobaczyć szelmowską minę Brada Pitta, czyli porucznika Aldo Raina oraz Diane Kruger jako Bridget Von Hammersmark tnącą w karty z żołnierzami. Prawda, że fajne?

Są takie filmy, którymi ekscytuję się tak bardzo, że będę pisał o tym, że ktoś kichnął, albo oblał kogoś kawą na planie. Takim filmem jest z pewnością *Inglourious Basterds *Quentina Tarantino. Rozumiecie chyba, że dwa nowe zdjęcia z powstającego filmu to prawdziwe wydarzenie. Dzięki serwisowi Filmz.ru możemy zobaczyć szelmowską minę Brada Pitta, czyli porucznika Aldo Raina oraz Diane Kruger jako Bridget Von Hammersmark tnącą w karty z żołnierzami. Prawda, że fajne?

Obraz
© [źródło](http://niezlekino.pl/images/2008/12/basterdsfilmz2.jpg)

Tarantino ma bardzo ambitny plan, żeby film był gotowy na przyszłoroczny festiwal w Cannes. Dobrze - im szybciej tym lepiej.

Przypomnijmy - Inglourious Basterds opowiada o grupie okrytych niesławą amerykańskich żołnierzy żydowskiego pochodzenia, który mogą uniknąć kary śmierci wykonując niebezpieczną misję w hitlerowskich Niemczech.

Foto: Filmz.ru

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)