Dz-flex i nie ma po co opuszczać swojego biurka

Dz‑flex i nie ma po co opuszczać swojego biurka

Dz-flex i nie ma po co opuszczać swojego biurka
Arkadiusz Gabrysiak
22.01.2009 08:00

Oto zestaw monitorów, który z całą pewnością zapewniłbym Wam dużo godzin dobrej zabawy, bądź też pracy przy komputerze.

Oto zestaw monitorów, który z całą pewnością zapewniłbym Wam dużo godzin dobrej zabawy, bądź też pracy przy komputerze.

Firma Elport oferuje zestawy monitorów połączone w jeden bardzo duży ekran. I nie mówimy tu o podwójnym ekranie, ale nawet o ekranie składającym się z 5 monitorów. Właśnie taki największy ekran Dz-flex w swojej ofercie posiada firma Elport.

Obraz
© [źródło](http://s2.blomedia.pl/gadzetomania.pl/images/2009/01/dzflex222.jpg)

Konfiguracja monotorów jest taka jak widać na zdjęciach powyżej. A więc każdy, nawet najbardziej wybredny klient powinien dopasować sobie ekran do swoich potrzeb. Na ekranie nie tylko można uprzyjemnić sobie spędzanie wolnego czasu jak np. oglądanie filmów czy granie, ale także pracę na rozbudowanych arkuszach kalkulacyjnych i skomplikowanych programach graficznych.

Ekrany składają się z 2,3,4 lub 5 monitorów 19 calowych, z których każdy mozna ustawiać i regulować w odpowiedniej dla Nas pozycji (nawet w pionie). Monitory można podłączyć przy pomocy wejść DVI i VGA, a rozdzielczość w jakiej mogą pracować wynosi maksymalnie 1280x1024. Kontrast każdego z monitorów wynosi 500:1, jasność 250cd/m2, a kąt widzenia po 170 stopni w pionie i poziomie.

Elport w swojej ofercie posiada już "ściany" monitorowe oraz inne konfiguracje monitorów. Niestety cena Dz-flex jeszcze nie jest znana. Jeśli chcecie zapoznać się bliżej z ofertą Elport zapraszam na ich stronę.

Źródło: Dvice

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)