Dzięki NXE gry na X360 wyglądają lepiej

Dzięki NXE gry na X360 wyglądają lepiej

Dzięki NXE gry na X360 wyglądają lepiej
Igor Chrustek
01.11.2008 18:24

Dzisiejszy poranek przyniósł ze sobą radosną nowinę dla posiadaczy konsoli Microsoftu. Malfeusz przedstawił wam NXE - New Xbox Experience, który można już pobrać i wgrać na 360'tkę. Pomijając wszelkie ciekawe i jakże przydatne funkcje dzisiaj należy się skupić na zgrywaniu gier na dysk twardy, co pozwala zredukować hałas przy graniu. Większy komfort gwarantowany. Cudowną nowiną okazuje się zaobserwowana poprawa jakości generowanej grafiki. Prościej: gry na Xboksa 360 mogą wyglądać jeszcze ładniej!

Dzisiejszy poranek przyniósł ze sobą radosną nowinę dla posiadaczy konsoli* Microsoftu*.* Malfeusz przedstawił wam NXE* - New Xbox Experience, który można już pobrać i wgrać na 360'tkę. Pomijając wszelkie ciekawe i jakże przydatne funkcje dzisiaj należy się skupić na zgrywaniu gier na dysk twardy, co pozwala zredukować hałas przy graniu. Większy komfort gwarantowany. Cudowną nowiną okazuje się zaobserwowana poprawa jakości generowanej grafiki. Prościej: gry na Xboksa 360 mogą wyglądać jeszcze ładniej!

Zgrywanie gry na twardziela konsoli zajmuje 10 minut, w przypadku jednej płyty* DVD-DL*. Po krótkiej przerwie na zrobienie sobie kanapek można odpalić ulubiony tytuł bez fatygowania lubiącego się sypać napędu. Na przykładzie Fable II została zaobserowana widoczna poprawa grafiki. Tekstury są dużo bardziej wyraźne i ostre. Wszystko zawdzięczać możemy skróconemu procesowi przetwarzania danych, mówiąc pseudo-informatycznym żargonem. Czekamy na pierwsze wideo-porównania!

Źródło: Variety

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)