Dzień Kobiet, czyli jakie gadżety lubią kobiety

Dzień Kobiet, czyli jakie gadżety lubią kobiety08.03.2009 19:00
Dzień Kobiet, czyli jakie gadżety lubią kobiety
Damian

Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że dzisiaj jest Dzień Kobiet. Pomimo tego, że w sporej większości, blogerami gadżetomanii są mężczyźni, to i tak nie zapominamy o Paniach. Na początek chciałbym w imieniu całej redakcji złożyć całej płci pięknej najserdeczniejsze życzenia. A teraz przejdźmy już do tematu, czyli troszkę gadżetów dla kobiet.

Chyba nie trzeba nikomu przypominać, że dzisiaj jest Dzień Kobiet. Pomimo tego, że w sporej większości, blogerami gadżetomanii są mężczyźni, to i tak nie zapominamy o Paniach. Na początek chciałbym w imieniu całej redakcji złożyć całej płci pięknej najserdeczniejsze życzenia. A teraz przejdźmy już do tematu, czyli troszkę gadżetów dla kobiet.

Nie zapominajmy o tym, że nie tylko mężczyźni lubią gadżety i gadżeciki. Wiadomo, że Panie też korzystają z odtwarzaczy mp3, laptopów i telefonów komórkowych. Ja jednak chciałbym się skupić na takich, które są luksusowe, ładne i wyjątkowe... zupełnie jak kobiety.

Laptop

laptop-swarovsky
laptop-swarovsky

Jeśli nie bawią was takie bajery, to może wystarczy coś w kolorze różowym? Możliwości jest kilka i już praktycznie każdy producent ma w swojej ofercie właśnie takie laptopy. Ja chciałbym pokazać Wam, drogie Panie, propozycję Sony.

Jeśli już jest laptop, to potrzeba jest do niego stylowa torba. Swoją propozycję ma Yves Saint Laurent. Kupić ją można na stronie francuskiego projektanta w cenie 1795$.

MP3, MP4 i wszystko inne, co małe i przenośne

Na początku chciałbym zaproponować odtwarzacz marki Philips o dźwięcznej nazwie LUXE. Wygląda, jakby był wysadzany drogimi kamieniami, a na dodatek jest bardzo funkcjonalny, dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth 2.1. Cena też nie jest aż taka straszna, bo za model z 2GB pamięci zapłacimy jakieś 95$.

Warto także pamiętać o tym, że każda kobieta, raz w miesiącu przechodzi tzw. "trudne dni". Pomocą w tych ciężkich i często bolesnych czasach może być EMOPORT, czyli coś w rodzaju elektronicznego kalendarzyka menstruacyjnego. W jego pamięci są nawet wgrane specjalne gry, które mają zmniejszyć poziom napięcia w trakcie miesiączki.

Trochę wygody

Całkiem niedawno pisaliśmy o staniku, który powinien się spodobać wszystkim kobietom, które cenią sobie trochę wygody. Poza tym, nie da się ukryć, że z pewnością spodobałby się też nam... okropnym facetom. Przechodząc już do szczegółów, chodzi mi o magnetyczny stanik, który bardzo łatwo zapiąć... i jeszcze łatwiej odpiąć.

Na razie zostaniemy jeszcze przy stanikach. Nie żebym miał jakąś obsesję, ale akurat zdarzył się, że kilka razy napisaliśmy o tej części kobiecej garderoby. I tak, trochę bardziej zamożne osoby mogą kupić swojej ukochanej biustonosz wysadzany diamentami, ale czy to naprawdę konieczne?

suszarka
suszarka

Dobra, ale stanik, jak każdy "ciuch" należy też prać i suszyć. W tym może akurat pomóc specjalna suszarka, która nie zdeformuje miseczek. A z tym podobno jest czasami problem.

Misz masz, czyli wszystko inne

wanna
wanna

Należy także pamiętać, że żyjemy w bardzo niebezpiecznych czasach i niestety wieczory w dużych miastach (i nie tylko) nie należą do najbezpieczniejszych. I dlatego też proponowałbym kupić naszym Paniom obronną torebkę. Z czymś takim przy ramieniu, każda kobieta z pewnością czułaby się dużo bezpieczniej.

Nasze inne propozycje to:

Na tym pozwolę sobie zakończyć. Mam nadzieję, że w tekście nie powiedziałem nic "nie tak, jak powinienem" i zestawienie wszystkim kobietom bardzo się spodobało. Jeszcze raz najserdeczniejsze życzenia.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)