Dźwięk przestrzenny z Harman Kardon SB 16

Wpis gościnny z Multi-blog.pl.

Dźwięk przestrzenny z Harman Kardon SB 16
Szymon Adamus

Tytułowa belka głośnikowa firmy Harman Kardon zapewnia symulację dźwięku przestrzennego bez konieczności ciągnięcia kabli dla tylnych głośników. Lubicie takie rozwiązania?

Wpis gościnny z Multi-blog.pl.

Tytułowa belka głośnikowa firmy Harman Kardon zapewnia symulację dźwięku przestrzennego bez konieczności ciągnięcia kabli dla tylnych głośników. Lubicie takie rozwiązania?

Systemy wirtualnego dźwięku surround mają swoich zwolenników i przeciwników. Na pewno są one ciekawe dla osób, które po prostu nie mają w domu warunków na rozstawienie pełnego zestawu 5.1 czy 7.1.

W modelu SB 16 są dwa elementy: centralna belka ze wzmacniaczami 2 x 25W i głośnikami 7,5 cm i 19 mm i dodatkowo bezprzewodowy subwoofer 100W. Zestaw jest wyposażony w złącza analogowe, coaxial i optical. Według producenta nadaje się idealnie do kina domowego, szczególnie że SB 16 można zaprogramować tak, by sterować nim za pomocą pilota do telewizora. Koniec z panicznym szukaniem pilota, by ściszyć podkręcone głośniki.

Harman Kardon SB 16 miał już premierę w Europie. Kosztuje 699 euro, czyli około 2800 zł. Sporo, ale alternatywa dla tradycyjnych rozwiązań jest.

Źródło: Multi-blog

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (0)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.