Dzwoń z nadgarstka. Dobrej jakości smartwatche już od 150 zł

Strona głównaDzwoń z nadgarstka. Dobrej jakości smartwatche już od 150 zł
28.06.2019 13:16
Dzwoń z nadgarstka. Dobrej jakości smartwatche już od 150 zł
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Patryk Wieczorek
Patryk Wieczorek

Inteligentne zegarki cieszą się sporą popularnością już od kilku lat, choć początkowo nie każdy był zachwycony możliwościami, które oferują. Z biegiem czasu wyposażono je w coraz bardziej zaawansowane funkcje. Teraz smartwatche są jeszcze bardziej smart.

bESkehmd

Podstawową funkcją smartwatcha, podobnie jak zegarka, jest odmierzanie czasu, a jednak można znaleźć w nim wiele dodatkowych udogodnień, które pozwolą korzystać ze smartfona bez wyciągania go z kieszeni. Mnogość dostępnych aplikacji i zmiennych ekranów zapewniają większe możliwości spersonalizowania interfejsu.

Smartwatch dla aktywnych

Na tarczy w trybie uśpienia znajdziesz wszystkie podstawowe informacje – godzinę, datę, dzień tygodnia czy monitor aktywności. Mając na ręce zegarek możesz sprawdzić codzienne postępy ćwiczeń, ale także sprawdzić, jak wpływają na twój organizm. Wbudowany pulsometr, GPS czy czujnik poziomu tlenu we krwi pozwolą na zmierzenie aktywności i sprawdzenie postępów, a także określenie, kiedy trening był najbardziej efektywny.

bESkehmf

Cały czas pod telefonem

Nie tylko osoby aktywne docenią zalety nowoczesnych zegarków smart. Drobne polecenia i interakcje, które możesz wykonać bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni zdecydowanie ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

381457465449397994
Źródło zdjęć: © Fotolia

Smartwatch to dobre rozwiązanie dla osób, które nieustannie sprawdzają nowe powiadomienia z portali społecznościowych. Zamiast wyciągać sprzęt z kieszeni, wystarczy zerknąć na nadgarstek tak jak podczas sprawdzania godziny. Nigdy już nie przegapisz żadnego połączenia lub powiadomienia, nawet jeśli z reguły na co dzień przebywasz w głośnym otoczeniu. Smartwatch to doskonały gadżet dla kogoś, kto bardzo często korzysta ze smartfona.

bESkehml

Odbieranie i rozłączanie połączeń, sprawdzanie wiadomości, przeglądanie maili, wysyłanie krótkich odpowiedzi czy nawet sterowanie listą odtwarzania podczas słuchania muzyki lub audiobooka, możliwości jest naprawdę sporo. Muzyka może grać w dowolnym punkcie w domu, aby zmienić piosenkę lub na moment przyciszyć odtwarzanie, nie musisz nawet wstawać z fotela. Smartwatch to doskonałe przedłużenie telefonu.

Oczywiście dodatkowe aplikacje przydadzą się nie tylko w domowym zaciszu. Mając dostęp do modułu GPS możesz skorzystać z pieszej nawigacji, która przyda się szczególnie podczas podróży po nieznanym mieście. W ten sposób bez problemu znajdziesz najbliższy sklep, aptekę czy restaurację. Obejdzie się bez ciągłego wyciągania telefonu i zerkania na ekran.

Korzystając ze smartwatcha przez kilka dni, trudno się od niego odzwyczaić. Na przestrzeni ostatnich dwóch lat widać ogromny skok, jeśli chodzi o jakość inteligentnych zegarków.

Udostępnij:
bESkehmp
Komentarze (0)
bESkehnb