EA w posiadaniu Epic? Wielka bzdura!

Strona głównaEA w posiadaniu Epic? Wielka bzdura!
04.10.2008 16:14
EA w posiadaniu Epic? Wielka bzdura!
Igor Chrustek
Igor Chrustek

Wczoraj na serwisie GameGuru mogliśmy przeczytać niepokojącą nowinę, która przedstawiła przerażającą wizję wykupienia Epic Games przez Electronic Arts. Już zacząłem sobie wyobrażać kolejne odsłony Unreal Tournament i Gears of War bez ciężkiego klimatu i samej krwi. Zastępca szefa Epic uspokoił dziś graczy. Mark Rein stwierdził, że wczorajsza informacja to stek bzdur.

Wczoraj na serwisie GameGuru mogliśmy przeczytać niepokojącą nowinę, która przedstawiła przerażającą wizję wykupienia Epic Games przez* Electronic Arts. Już zacząłem sobie wyobrażać kolejne odsłony Unreal Tournament* i* Gears of War *bez ciężkiego klimatu i samej krwi. Zastępca szefa *Epic *uspokoił dziś graczy. Mark Rein stwierdził, że wczorajsza informacja to stek bzdur.

Można odetchnąć z ulgą. Firma trzyma się dobrze i nawet bez pomocy takiego giganta jak EA świetnie radzi sobie na rynku elektronicznej rozrywki. Tymczasem można w spokoju wypatrywać drugiej części Gears of War. Plotka również dotyczyła wykupienia praw do czwartej edycji silnika Unreal Engine. Ekskluzywnie dla EA? To nie mogło się udać.

Źródło: GameGuru

Udostępnij:
Komentarze (0)