Earin – niewidzialne słuchawki. Koniec z zaplątanymi kablami!

Twórcy chwalą się, że to najmniejsze tego typu urządzenie. Ale na tym lista zalet Earin się nie kończy.

Earin – niewidzialne słuchawki. Koniec z zaplątanymi kablami!
Adam Bednarek

Przede wszystkim są to słuchawki bezprzewodowe. Doskonale zdajecie sobie sprawę z tego, że kable to problem. Chowacie słuchawki do kieszeni, wyciągacie zawijasy, które trzeba rozplątywać przez następne dwadzieścia minut.

Ja sobie z tym problemem poradziłem dawno – nie rozplątuję kabli i chodzę z kabelkowym labiryntem przy szyi. Jest prostsze rozwiązanie.

Pełna swoboda

Owszem, Earin to nie są jedyne bezprzewodowe słuchawki. Tyle że to najmniejsze bezprzewodowe słuchawki, a to już coś. Nie wszyscy lubią mieć na uszach wielkie zestawy, czują się z tym niekomfortowo.

Obraz

Earin są niezauważalne, nieodczuwalne, a więc bardzo wygodne, przynajmniej w teorii. A przy tym nie plączą się nam kable – pełna wygoda, gdy jedzie się autobusem, tramwajem lub na przykład biega. Kable są niepotrzebne, bo Earin łączą się ze smartfonem za pomocą Bluetooth.

Słaba bateria

Niestety, coś za coś. Earin mogą grać przez 2,5-3 godziny. To słuchawki, które zabierzemy do pracy, ale w długą podróż już raczej nie. Ładuje się je w specjalnej tubie.

Obraz

Dla wielu zaletą Earin jest jeszcze jedna rzecz: to nie są słuchawki od wszystkiego. Zero świecidełek, zero dodatkowych funkcji, nie ma nawet mikrofonu. Wkłada się je do ucha tylko po to, żeby słuchać muzyki.

Trochę dziwnie, prawda? To się jednak podoba, bo Earin to jeden z kickstarterowych hitów. Twórcy potrzebowali 179 tysięcy funtów, a zebrali prawie 600 tysięcy. Zbiórka jeszcze trwa. Dzięki temu słuchawki możecie kupić za 119 funtów – to promocyjna cena!

Źródło artykułu:WP Gadżetomania

Wybrane dla Ciebie

Komentarze (18)
© Gadżetomania
·

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się  tutaj.