eBay Auto - śladami Allegro

eBay Auto - śladami Allegro17.03.2008 20:00
Paweł Cebula

eBay.pl, będący bardzo doświadczonym graczem w lidze serwisów aukcyjnych zaczyna się coraz bardziej opierać na rozwiązaniach i pomysłach z innych serwisów jak np. Allegro, dokładniej chodzi o wprowadzenie specjalnego serwisu dotyczącego sprzedaży samochodów i jednośladów (czegoś w stylu moto.allegro.pl).

Można by zacząć się zastanawiać czy jest w ogóle sens uruchamiania "eBay Auto" - bo sytuacja tego serwisu jest ciężka (pogorszona dodatkowo decyzjami np. o wprowadzeniu opłat za wystawiane przedmioty, która jeszcze bardziej zmniejszyła ilość sprzedawanych przedmiotów). Na pewno do eBay Auto przyciągnie szeroka oferta - samochody oferowane w ramach tego serwisu pochodzić będą ze Stanów Zjednoczonych i całej Unii Europejskiej.

Wart podkreślenia jest fakt, że jest to polska inicjatywa, zrealizowana przez samych polaków, będziemy zatem pierwszym lokalnym serwisem działającym pod marką eBay oferującym takie możliwości. Jest to pewnego rodzaju chwytanie się ostatniej szansy na odbicie się od dna - wykorzystując ogromny (ale regularnie malejący) popyt na samochody używane.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)