Ekstra dodatek do komputera!

Ekstra dodatek do komputera!

mechaniczny-guz
mechaniczny-guz
Damian
09.10.2009 12:00, aktualizacja: 14.03.2022 10:46

Nie myślałem, że kiedykolwiek to powiem, ale chce mieć guza! Nie obchodzi mnie to, że mogę od tego umrzeć. Ja chcę i już!

Nie myślałem, że kiedykolwiek to powiem, ale chce mieć guza! Nie obchodzi mnie to, że mogę od tego umrzeć. Ja chcę i już!

Obraz

Warto zwrócić uwagę na sam wygląd owego gadżetu. Wygląda bardzo realistycznie, a przez to obrzydliwie. Szkoda, że mamy tylko zdjęcia i filmik tego urządzenia, bo z chęcią zobaczyłbym, jak wygląda ono w rzeczywistości. Na fotografiach jest naprawdę nieźle.

Teraz pytanie - do czego to służy? Przede wszystkim do tego, żeby ładnie wyglądało. Nie jest to jednak jedyna funkcja mechanicznego guza. Może on badać nasz komputer. Cóż za ironia, prawda? Coś, co zabija, służy do badania. Kiedy tylko uruchomimy komputer, to guz od razu zacznie drgać i pulsować. Co więcej, gdy mocna obciążymy naszego pieca, to gadżet urośnie. Jego twórcą jest Mizuko Izawa. Powiem Wam coś jeszcze - na filmiku wygląda to jeszcze lepiej:

mechanical tumor

No nie mówicie, że Wam się nie podoba? Mechaniczny guz jest po prostu rewelacyjny. Szkoda tylko, że wydaje z siebie takie dziwne dźwięki.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)