Elder Scrolls 5 w 2010 roku i słów parę o Nintendo

Elder Scrolls 5 w 2010 roku i słów parę o Nintendo
Michał Kowal

01.11.2008 11:38

Ta Bethesda to narzuca tempo. Przynajmniej w planowaniu nowych gier. Nie tak dawno dowiedzieliśmy sie o ambitnych planach wydania Fallout 4 za trzy lata, a tu już nowa zapowiedź! Paul Oughton dyrektor od spraw wydawniczych Bethesdy zapowiedział, że nowy Elder Scroll powinien trafić do sklepów w 2010 roku. Dodatkowo zapewnił, że Bethesda nie będzie wydawać gier na konsole Nintendo.

Ta Bethesda to narzuca tempo. Przynajmniej w planowaniu nowych gier. Nie tak dawno dowiedzieliśmy sie o ambitnych planach wydania Fallout 4 za trzy lata, a tu już nowa zapowiedź! Paul Oughton dyrektor od spraw wydawniczych Bethesdy zapowiedział, że nowy* Elder Scroll* powinien trafić do sklepów w 2010 roku. Dodatkowo zapewnił, że Bethesda nie będzie wydawać gier na konsole Nintendo.

Gry od Bethesdy będą wychodzić na PS3, Xbox 360 i PC. W planach jest wydawanie od dwóch do trzech dużych tytułów rocznie.

Paul Oughton dość krytycznie podchodzi do Nintendo Wii i DS: *Przez ostatnie 18 miesięcy widzieliśmy jak sprzedają się gry, których kiedyś nie podejrzewalibyśmy o szansę na sukces. Pięć lat temu nie do pomyślenia byłoby, że gry o zwierzakach i gotowaniu zdobędą jakiś realny rynek. Żaden wydawca nie zrealizowałby takich tytułów. Ale Nintendo wydało nowe produkty i wielkie pieniądze na marketing, aby zmienić myślenie konsumenta i stworzyć dla nich rynek. Następnie wszyscy inni wydawcy zaczęli rozwijać swoje produkty na Wii i DS. Obecnie mamy już przesycenie tego rynku.

Oj oberwało się wielkiemu N. Czyżby rzeczywiście ludzie zaczęli mieć dość nowych dziwacznych produktów na Wii i DS?

Patrząc na niektóre trailery tytułów na Wii trudno zaprzeczyć temu stwierdzeniu:

Hula wii CM

Źródło: Gamesindustry

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)