Elektronarzędzia Bosch w dobrych cenach. Nawet kilkaset złotych taniej

Elektronarzędzia Bosch w dobrych cenach. Nawet kilkaset złotych taniej
Redakcja Gadżetomanii

22.01.2018 10:33, aktual.: 22.01.2018 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowa promocja narzędzi Bosch to świetna okazja, aby uzupełnić wyposażenie warsztatu. Dzięki obniżce cen coś dla siebie znajdą zarówno profesjonaliści, jak i majsterkowicze amatorzy. Warto skorzystać z okazji i oszczędzić nawet kilkaset złotych na jednym urządzeniu.

Wiertarka Bosch PBD 40

Znana i ceniona marka nie musi być droga - właszcza, gdy uda się nam znaleźć sprzęt w promocyjnej cenie. Dowodem tego jest najnowsza promocja na Amazonie, gdzie markowe elektronarzędzia mogą kosztować nawet o kilkaset złotych taniej, niż w polskich sklepach.

Wiertarka stołowa Bosch PBD 40 to idealny sprzęt dla osób, oczekujących najwyższej precyzji pracy. Typowy dla wiertarek stołowych napęd pasowy zastąpił w niej uniwersalny silnik o mocy 710 W. Daje to możliwość bezstopniowej regulacji prędkości obrotów za pomocą pokrętła.

Wiertarka Bosch PBD 40
Wiertarka Bosch PBD 40© Bosch

Projektanci wiertarki zadbali również o stałe parametry pracy. Urządzenie zostało wyposażone w system Constant Electronic. Jego zadaniem jest utrzymywanie stałej prędkości obrotów, niezależnie od zmian twardości wierconego materiału.

Wiertarka została wyposażona w dwa tryby pracy. Pierwszy oferuje niższą prędkość obrotową, ale większą moc. Drugi – kosztem mocy – zapewnia większą prędkość. Wartym wspomnienia atutem wiertarki jest także cyfrowy wyświetlacz, informujący o zadanych parametrach pracy urządzenia. Wskaźnik cyfrowy informuje także precyzyjnie o głębokości wiercenia, kontrolowanej przy pomocy lasera.

Wiertarka została ponadto wyposażona w duży blat roboczy i lampkę LED, zapewniającą dobre oświetlenie miejsca pracy. W zestawie, poza samą wiertarką, znajduje się prowadnica równoległa i szybkomocująca głowica zaciskowa.

Szlifierka kątowa Bosch GWS 7-125 Professional

Elektronarzędzia to ta kategoria sprzętu, w której nie warto oszczędzać na jakości. Dopracowany projekt, ergonomia czy trwałość sprzętu to cechy, które szybko docenimy podczas codziennej pracy. Dlatego warto zwrócić uwagę na promocyjne ceny elektronarzędzi.

Przykładem jest m.in. szlifierka kątowa Bosch GWS 7-125 Professional, oferowana w bardzo dobrej cenie. To sprzęt zaprojektowany z myślą o ciężkiej pracy. Szlifierka oferuje moc 720 W i została zaprojektowana tak, by maksymalnie ułatwić obsługę. Sprzyja temu niewielka waga urządzenia, wynosząca zaledwie 1,9 kg, a także wąski profil uchwytu, mającego zaledwie 176 mm obwodu.

Szlifierka kątowa Bosch GWS 7-125 Professional
Szlifierka kątowa Bosch GWS 7-125 Professional© Bosch

Szlifierka została wyposażona w stałą osłonę, a dzięki płaskiej głowicy pozwala na wygodną pracę nawet w ciasnych przestrzeniach. W oferowanym zestawie, poza samą szlifierką GWS 7-125, znajduje się dodatkowy uchwyt, kołnierz montażowy, pokrywa ochronna i klucz. Co więcej, kupujący nie ponosi kosztów dostawy.

Pilarka ukosowa Bosch GCM 8 SJL

Dzięki promocji możemy kupić taniej również markową ukośnicę – przy tej klasie sprzętu różnica w cenie jest znaczna, a darmowa dostawa urządzenia tylko ją podkreśla. Jak przystało na profesjonalną linię narzędzi Boscha, urządzenie zostało zaprojektowane z najwyższą dbałością o jakość i ergonomię.

Ukośnica Bosch GCM 8 SJL jest wyposażona w silnik o mocy 1600 W, zapewniający pile 5500 obrotów na minutę. Konstrukcja urządzenia zapewnia jeden z największych zakresów pracy w tej klasie sprzętu - pilarka daje możliwość przecięcia elementu o szerokości 312 mm i wysokości 70 mm. Pracę ułatwia wbudowany laser, pokazujący linię cięcia.

Pilarka ukosowa Bosch GCM 8 SJL
Pilarka ukosowa Bosch GCM 8 SJL© Bosch

Warta podkreślenia jest troska konstruktorów o ergonomię. Osłona pilarki jest przezroczysta i pozwala na ciągłe śledzenie wykonywanego cięcia, a uchwyty i wyłączniki zostały umiejscowione w taki sposób, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Sprzęt został również wyposażony w system odpylania – standardowe, 35-milimetrowe wyjście pozwala na łatwe podłączenie urządzenia odpylającego, jak np. odkurzacz przemysłowy.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)