Elektronika użytkowa za grosze. Gadżety do 150 zł

Strona głównaElektronika użytkowa za grosze. Gadżety do 150 zł
28.05.2018 15:17
Gadżety takie jak smartwatch czy ładowarka indukcyjna nie muszą być drogie
Gadżety takie jak smartwatch czy ładowarka indukcyjna nie muszą być drogie
Źródło zdjęć: © iStock
Patryk Wieczorek
Patryk Wieczorek

Elektronika użytkowa nie musi kosztować kilkaset złotych. Niewielkie dodatki, które znacznie ułatwią życie, kupisz dosłownie za grosze. To niewielki wydatek, a korzyści z posiadania takiego sprzętu znacznie przewyższają jego koszt.

bESJaZqZ

Poniżej znajdziesz kilka interesujących gadżetów w kwocie do 150 zł. Przydadzą się w domu, terenie i samochodzie, mogą również stanowić dobry materiał na prezent.

Elektronika za grosze – sprzęty do 50 zł

By sprawić sobie lub komuś ciekawy prezent, nie trzeba wydawać wiele. Wystarczy niecałe 50 zł i możesz sprawić sobie smartwatcha, który będzie stanowić przedłużenie smartfona na nadgarstek. Wystarczy sparować urządzenia i gotowe, będziesz wygodnie obsługiwać telefon nie wyjmując go z kieszeni.

bESJaZrb

Pancerz dla telefonu

Nowoczesne smartfony mają wiele mocnych stron, ale niestety trwałość nie jest jedną z nich. Za kilkadziesiąt złotych możesz zaopatrzyć się w etui, które z jednej strony nie ograniczy możliwości telefonu, a z drugiej zabezpieczy je przed uszkodzeniami. Oryginalny pokrowiec to nie tylko rzucający się w oko wygląd, ale również funkcjonalność. Dzięki niemu osoby, które pracują w trudnych warunkach będą mogły zawsze mieć smartfona przy sobie bez obawy, że się potłucze.

381455430591201002
Źródło zdjęć: © Fotolia

Doładuj telefon światłem

bESJaZrh

Ładowarki solarne to stosunkowo nowy sprzęt, który szybko znalazł sporą popularność. Od teraz w chwili, gdy bateria w telefonie grozi wyczerpaniem, wystarczy że masz powerbanka w kieszeni i słońce nad głową. Pojemność akumulatora może być nieco mniejsza niż część droższych, tradycyjnych modeli, ale za to możesz mieć pewność, że nigdy nie zapomnisz go naładować.

Inne przydatne akcesoria – sprzęt do 100 zł

Postęp sprawił, że wszyscy mamy przy sobie znacznie więcej elektroniki niż jeszcze 10 lat temu. Smartfony, tablety, netbooki, smartwatche, to wszystko potrzebuje dostępu do prądu. Czasem brakuje miejsca, by podłączyć to wszystko do prądu. Dlatego warto pomyśleć o prostym, wydajnym rozwiązaniu i sprawić sobie ładowarkę sieciową.

Muzyka na wysokim poziomie

bESJaZri

Jeśli jesteś posiadaczem starszego modelu auta, to nie musisz ograniczać się do zwykłego radia i nieco archaicznych płyt lub kaset. Przy pomocy niewielkiego urządzenia możesz odtwarzać utwory ze smartfona lub karty pamięci, bez konieczności przebudowywania oryginalnego samochodowego radia. Dźwięk jest wyraźny, a dodatkowo transmiter może służyć jako zestaw głośnomówiący dla kierowcy.

Ulubione utwory przez Bluetooth

Muzyka puszczana przez głośnik smartfona pozostawia wiele do życzenia. Jeśli lubisz spędzać czas na świeżym powietrzu, a przy okazji chcesz cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem, warto wypróbować głośniki przenośne. Ich bateria wytrzyma wiele godzin, więc są niemal całkiem uniezależnione od kabla.

381455430591790826
Źródło zdjęć: © Shutterstock

Jeśli natomiast nie chcesz podłączać telefonu kablem do gniazdka, możesz spróbować indukcji. Wystarczy specjalna płytka, którą podłączysz do prądu. Telefon naładuje się całkowicie bezprzewodowo.

Udostępnij:
bESJaZrl
Komentarze (0)
bESJaZrX