Elementary School Musical ? South Park nabija się z HSM

Elementary School Musical ? South Park nabija się z HSM

Elementary School Musical ? South Park nabija się z HSM
Michał Matuszewski
16.11.2008 17:00

Twórcy South Park ostatnio często nawiązują do tego, co aktualnie wyświetlane w kinach. Ostatnio bardzo dobrze zobrazowali traumę wiążącą się z oglądaniem Indiany Jonesa i dowcipnie sparodiowali Cloverfield. Po doskonałym odcinku o wyborach prezydenckich w Stanach (polecam kinomanom - świetne nawiązuje do filmów o złodziejach), przyszła pora na zmierzenie się z bolesnym doświadczeniem popularności High School Musical.

Twórcy* South Park* ostatnio często nawiązują do tego, co aktualnie wyświetlane w kinach. Ostatnio bardzo dobrze zobrazowali traumę wiążącą się z oglądaniem Indiany Jonesa i dowcipnie sparodiowali Cloverfield. Po doskonałym odcinku o wyborach prezydenckich w Stanach (polecam kinomanom - świetne nawiązuje do filmów o złodziejach), przyszła pora na zmierzenie się z bolesnym doświadczeniem popularności High School Musical.

W pełni podzielam zdumienie głównych bohaterów serialu - ?To się teraz podoba?". Warto zauważyć, że twórcy South Park mają zacięcie muzyczne, w serialu było mnóstwo znakomitych piosenek, a pełnometrażowy film Miasteczko South Park to przecież musical.

Cały odcinek, w wersji kombinowanej, możecie zobaczyć poniżej, albo na oficjalnej stronie, bez kombinowania.

Foto: Southparkstudios

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)