Empik Premium za darmo przez 60 dni. Nie zapłacisz za przesyłkę książek i filmów

Empik Premium za darmo przez 60 dni. Nie zapłacisz za przesyłkę książek i filmów
Adam Bednarek

17.03.2020 11:18, aktual.: 17.03.2020 11:39

Koronawirus ma ogromny wpływ nie tylko na zdrowie i zachowanie ludzi, ale dotyka też gospodarki. Empik reaguje na zmiany i oferuje 60 dni usługi Empik Premium bez opłat.

Empik chce ułatwić życie tym, którzy dla własnego bezpieczeństwa wolą nie wychodzić z domu. Wprawdzie Empik Premium to także zniżki w salonach i serwisie, to przede wszystkim teraz przyciągać może darmowa dostawa za zakupy powyżej 40 zł.

Empik udostępnia bezpłatnie wszystkim chętnym Empik Premium na dwa miesiące.

To darmowy dostęp do ponad 11 tysięcy audiobooków i e-booków oraz do oferty słuchowisk i podcastów w aplikacji Empik Go, bezpieczna dostawa zamówień kurierem i do paczkomatów za 0 zł oraz specjalne oferty gier planszowych, książek, filmów, sprzętu sportowego oraz innych produktów na Empik.com.

Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: empik.com/czas-w-domu. Co ważne, promocja jest skierowana do klientów, którzy nie posiadają aktywnego Empik Premium.

Prezent od Empiku na pewno cieszy i dla wielu będzie przydatny. Choć trzeba pamiętać, że za tym ruchem stoi nie tylko dobroć giganta, ale troska o własne zyski. W tym czasie liczba kupujących na pewno spada, choćby ze względu na fakt, że ludzie unikają galerii handlowych, w których i tak większość sklepów jest nieczynna.

Obraz

Darmowa dostawa i zniżki mogą spowodować, że część użytkowników skusi się na zakupy. A potem przyzwyczają się na tyle do usługi, że kiedy darmowy okres się skończy, zaczną za Empik Premium płacić. Tak czy siak, nie ma co promocji krytykować - zawsze to szansa na oszczędności.

Empik zdaje sobie sprawę, że dla wielu pisarzy sklepy sieci były miejscem, w którym spotykali się z czytelnikami. Obecnie kontakt jest ograniczony. Empik organizuje więc autorskie spotkania online.

Przez trzy dni, między 24 a 26 marca o godz. 18:00 na profilu Empiku na Facebooku będzie można śledzić na żywo spotkania z Katarzyną Puzyńską, Janiną Bąk i Anną Ficner-Ogonowską. Autorki opowiedzą o swoich najnowszych publikacjach książkowych i odpowiedzą na pytania zadawane w komentarzach.

Empik zapowiada, że "to dopiero początek serii tego typu wydarzeń".

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)