Empik sprzedawał wszystko za 49,99 zł... ale przypadkiem

Empik sprzedawał wszystko za 49,99 zł... ale przypadkiem24.05.2011 09:30
Empik sprzedawał wszystko za 49,99 zł... ale przypadkiem
Szymon Adamus

Jeden z czytelników serwisu GameZilla.pl trafił wczoraj na rewelacyjną, ale nieplanowaną promocję. W sklepie internetowym sieci Empik wszystko było za 49,99 zł. Dosłownie WSZYSTKO! Ktoś będzie miał problem.

Jeden z czytelników serwisu GameZilla.pl trafił wczoraj na rewelacyjną, ale nieplanowaną promocję. W sklepie internetowym sieci Empik wszystko było za 49,99 zł. Dosłownie WSZYSTKO! Ktoś będzie miał problem.

Cała sytuacja była oczywiście błędem systemu sklepu internetowego, ale czytelnik o ksywce ww111ww zdążył już zrobić zamówienie na masę dobrego towaru. Dobrego i taniego, bo co można sądzić o konsoli Nintendo 3DS za niecałe 50 zł?

Empik oczywiście odpowiedział szybko i klarownie.

[cytat]Szanowny Kliencie,

Z przykrością informujemy, że w dniu 23 maja nastąpił błąd systemu informatycznego w sklepie internetowym empik.com, na skutek którego ceny zamówionych towarów zostały niezgodnie z naszą wolą i wiedzą znacznie zaniżone.

Z uwagi na istotny błąd, wszystkie zamówienia złożone w dniu 23 maja w godzinach 0.00–7.30 nie mogą zostać zrealizowane.[/cytat]

381146572245253866
Źródło zdjęć: © [źródło](http://grrr.pl/images/2011/05/SuperniskiecenywEmpiku.jpg)

I w sumie sprawy by nie było, gdyby nie fakt, że w regulaminie sklepu widnieje jak byk coś takiego:

[cytat]3. Ceną wiążącą i ostateczną jest cena produktu podana na stronie Sklepu Internetowego empik.com w chwili składania zamówienia przez Klienta.[/cytat]

W tym samym regulaminie czytamy także, że sklep internetowy zastrzega sobie prawo do dokonania na bieżąco zmian w cenach towarów oraz odwoływania wszelkiego rodzaju akcji promocyjnych oraz wyprzedaży. Ale zmiany te nie mają wpływu na zamówienia złożone przed zmianami cen.

ww111ww donosi, że sprawy na pewno tak nie zostawi.

Źródło: Gamezilla

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)