EndWar dla Europy już 7 listopada

EndWar dla Europy już 7 listopada

Igor Chrustek
02.10.2008 17:40

Tym z Was, którym nie przypadła do gustu gra SingStar mają inną szansę, by wykorzystać swój głos w grach wideo. Strategia sygnowana nazwiskiem pisarza political fiction umożliwi wydawanie komend za pomocą ludzkiego głosu. Wiadomo już, że chodzi o Tom Clancy's EndWar, RTS-a, na którego czekają maniacy choćby C&C będą mieli już niebawem zagrać w produkcję od UbiSoftu.

Tym z Was, którym nie przypadła do gustu gra* SingStar mają inną szansę, by wykorzystać swój głos w grach wideo. Strategia sygnowana nazwiskiem pisarza political fiction umożliwi wydawanie komend za pomocą ludzkiego głosu. Wiadomo już, że chodzi o Tom Clancy's EndWar, RTS-a, na którego czekają maniacy choćby C&C będą mieli już niebawem zagrać w produkcję od UbiSoftu*.

Wydawca poinformował dzisiaj, że tytuł pojawi się w europejskich sklepach siódmego listopada. Informacja ujrzała światło dzienne przy okazji imprezy w Londynie Theater of War, gdzie EndWar został zaprezentowany. Z relacji prasy wiadomo, że tytuł ma się dobrze. Warto czekać.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)