EndWar na PC? O tak!

EndWar na PC? O tak!07.10.2008 16:54
EndWar na PC? O tak!
Igor Chrustek

Jeszcze do niedawna wydawało się, że futurystyczny RTS sygnowany nazwiskiem Toma Clancy'ego nie ukaże się na PC. Ten fakt wydał mi się co najmniej dziwny, wszak komputery osobiste to matczyne platformy dla wielu najlepszych gier strategicznych. EndWar ekskluzywnie dla konsol obecnej generacji to pomysł nieco chybiony. Twórcy gry poszli po rozum do głowy - mamy dobrą nowinę dla graczy PC. EndWar najprawdopodobniej trafi również na komputery osobiste.

Jeszcze do niedawna wydawało się, że futurystyczny RTS sygnowany nazwiskiem Toma Clancy'ego nie ukaże się na PC. Ten fakt wydał mi się co najmniej dziwny, wszak komputery osobiste to matczyne platformy dla wielu najlepszych gier strategicznych. EndWar ekskluzywnie dla konsol obecnej generacji to pomysł nieco chybiony. Twórcy gry poszli po rozum do głowy - mamy dobrą nowinę dla graczy* PC*. EndWar najprawdopodobniej trafi również na komputery osobiste.

Taką nowiną podzielił się jeden z twórców tej produkcji, Michael de Plater, który zapytany o wersję PC odparł: O tak! Nie widzę powodów, by gra nie ukazała się na PC. Na chwilę obecną nie zostaliśmy poinformowani o oficjalnej dacie premiery EndWar na komputery, ani o tym, czy już trwają pracę nad tą wersją. Tymczasem PS3 i Xbox 360 otrzymają tego zacnego* RTS-a* już 7-go listopada.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)