Fable 2: baśń w akcji

Michał Kowal

16.10.2008 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jesień w tym roku będzie pełna gorących tytułów. Warto więc przed zamówieniem edycji limitowanej Fable 2 pooglądać najpierw gameplay z tego tytułu. Może już teraz okaże się, co z tego co zapowiadał Peter Molyneux znalazło się w grze.

Jesień w tym roku będzie pełna gorących tytułów. Warto więc przed zamówieniem edycji limitowanej Fable 2 pooglądać najpierw gameplay z tego tytułu. Może już teraz okaże się, co z tego co zapowiadał Peter Molyneux znalazło się w grze.[url=http://grrr.pl/2008/09/01/molyneux-recenzentem-wlasnej-gry/]

[/url]

Gra prezentuje się bardzo ładnie. Grafika pozostała kolorowa i komiksowa. Trochę niepokoi wysokie umieszczenie kamery, przez co postaci na ekranie są stosunkowo małe. Sama walka, wspomagana silnikiem fizycznym wygląda ciekawie. Wrogowie uginają się od ciosów bohatera, mogą zostać zepchnięci w przepaść, czy efektownie rozszarpani strzałem z strzelby. W jednym momencie (podczas skoku do wody) pojawia się także QTE (Quick Time Event). Może to znacznie przyśpieszyć rozgrywkę.

Fable 2 zapowiada się na solidną grę akcji z elementami RPG. A jak wyjdzie? Odpowiedź już za osiem dni.

Źródło: GameTrailers

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)