Fallout 3 - nieziemska biba

Fallout 3 - nieziemska biba

Fallout 3 - nieziemska biba
Igor Chrustek
12.10.2008 11:27

Takie rzeczy to tylko w Stanach. Z okazji premiery gry Fallout 3, deweloper, Bethesda, w przyszłym tygodniu organizuje w Los Angeles imprezę, o której sam Pudelek napisze. Nuke Cola, Nuke Vodka i Nuke Beer będą się lały strumieniami. Najlepsze jest jednak to, z jakim rozmachem twórcy Fallouta 3 chcieli wynagrodzić sobie czas spędzony przy developingu tejże produkcji. Jakie atrakcje zostały przewidziane?

Takie rzeczy to tylko w Stanach. Z okazji premiery gry Fallout 3, deweloper,* Bethesda*, w przyszłym tygodniu organizuje w Los Angeles imprezę, o której sam Pudelek napisze. Nuke Cola, Nuke Vodka i Nuke Beer będą się lały strumieniami. Najlepsze jest jednak to, z jakim rozmachem twórcy* Fallouta 3* chcieli wynagrodzić sobie czas spędzony przy *developingu *tejże produkcji. Jakie atrakcje zostały przewidziane?

*LA *odwiedzą same znane persony. Imprezę ozdobią takie gwiazdy jak bohaterka serialu Przyjaciele - Courtney Cox, David Arquette, Odette Yustman oraz Ben Harper. Ponadto, atmosferę iście radioaktywnej biby podgrzeje znany zespół rockowy - Foo Fighters. Z rozmachem. Nie ma co. Trzeba jednak przyznać, że team *Bethesda *zasłużył sobie na to, by odreagować stres związany z produkcją kontynuacji jednej z najważniejszych gier w całym przemyśle elektronicznej rozrywki.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)