Fallout 3 oceniony

Fallout 3 oceniony07.10.2008 18:18
Igor Chrustek

Wielu fanów Opadu pokłada wielkie nadzieje w trzeciej odsłonie gry, którą wydała na świat Bethesda. Francja jako pierwsza wypuściła na świat recenzję Fallouta 3. Magazyn PC Jeux przyznał grze bardzo dobrą notę - 93%. Dlaczego? Recenzent rozpisał się na temat najważniejszej rzeczy w F3 - zadań. Pochlebstwa poleciały w stronę bardzo ciekawych i zróżnicowanych questów, które nie skupiają się wyłącznie na eksterminacji wszystkiego i wszystkich. Powierzone misje można wypełniać na kilka sposobów: zabijać, czy użyć charyzmy i elokwencji?

Wielu fanów Opadu pokłada wielkie nadzieje w trzeciej odsłonie gry, którą wydała na świat* Bethesda*. Francja jako pierwsza wypuściła na świat recenzję Fallouta 3. Magazyn PC Jeux przyznał grze bardzo dobrą notę - 93%. Dlaczego? Recenzent rozpisał się na temat najważniejszej rzeczy w F3 - zadań. Pochlebstwa poleciały w stronę bardzo ciekawych i zróżnicowanych questów, które nie skupiają się wyłącznie na eksterminacji wszystkiego i wszystkich. Powierzone misje można wypełniać na kilka sposobów: *zabijać, czy użyć charyzmy i elokwencji? *

Pochwały należą się deweloperom za maksymalne dopieszczenie swojej produkcji, przez co rzadko kiedy natrafimy na irytujące wpadki programistów. I najważniejsze. Nie ma się co obawiać o to, że Fallout 3 to tylko przemodelowany na postapokaliptyczne klimaty Oblivion. Recenzent w taki sposób podsumował przygodę w zniszczonej Ameryce: gra jest świetnym RPG-iem i udaną kontynuacją Fallouta.

Źródło: NMA

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Komentarze (0)