Fallout 3 - pierwszy patch dla PC

Fallout 3 - pierwszy patch dla PC

Fallout 3 - pierwszy patch dla PC
Igor Chrustek
04.11.2008 18:25

W kilka dni po premierze Fallouta 3 dostaliśmy już pierwsze informacje dotyczące łatki. Informacja wypłynęła z wywiadu, jaki Eurogamer przeprowadził z pracownikiem Bethesdy - Pete'em Hines'em. Sam wywiad w języku angielskim możecie przeczytać pod tym adresem. Najważniejsze jest jednak to, że problem z kilkoma robalami w grze zostanie rozwiązany. Patch ma się pojawić jeszcze dziś. W ciemno strzelam, że będzie dostępny do pobrania z oficjalnej strony Fallouta.

W kilka dni po premierze Fallouta 3 dostaliśmy już pierwsze informacje dotyczące łatki. Informacja wypłynęła z wywiadu, jaki* Eurogamer* przeprowadził z pracownikiem Bethesdy - Pete'em Hines'em. Sam wywiad w języku angielskim możecie przeczytać pod tym adresem. Najważniejsze jest jednak to, że problem z kilkoma robalami w grze zostanie rozwiązany. Patch ma się pojawić jeszcze dziś. W ciemno strzelam, że będzie dostępny do pobrania z oficjalnej strony Fallouta.

Deweloper nasłuchał się narzekań ze strony swoich klientów, dzięki czemu w tak krótkim czasie posiadacze wersji na PC otrzymają stosowną łatkę.* Hines* nie wspomniał nic o usprawnieniu dla PS3 i Xboksa 360. Szybki odzew ze strony Bethesdy bardzo cieszy. Wkrótce pojawią się zapewne kolejne pliki, które jeszcze bardziej uprzyjemnią Nam zwiedzanie tak nieprzyjemnej, radioaktywnej pustyni.

Na chwilę obecną nie wiemy, co konkretnie zawierać będzie łatka. Przekonamy się już za parę godzin.

Aktualizacja:

Patch pojawi się najpewniej po kliknięciu na zakładkę LIVE w menu gry.

Źródło: Eurogamer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)