Fallout 3 schodzi jak ciepłe bułeczki!

Fallout 3 schodzi jak ciepłe bułeczki!06.11.2008 19:00
Fallout 3 schodzi jak ciepłe bułeczki!
Michał Kowal

Można było się tego spodziewać. Dobre recenzje, kultowy tytuł i sukces murowany. Dziś rano Bethesda ogłosiła, że ich najnowsza gra Fallout 3, rozchodzi się znakomicie. Łączna wartość wysłanych do sklepów egzemplarzy przekracza 300 milionów dolarów! To daje 4,7 miliona sztuk! I cały ten towar znakomicie rozchodzi się po klientach. Nieźle jak na pierwsze półtora tygodnia.

Można było się tego spodziewać. Dobre recenzje, kultowy tytuł i sukces murowany. Dziś rano *Bethesda *ogłosiła, że ich najnowsza gra Fallout 3, rozchodzi się znakomicie. Łączna wartość wysłanych do sklepów egzemplarzy przekracza 300 milionów dolarów! To daje 4,7 miliona sztuk! I cały ten towar znakomicie rozchodzi się po klientach. Nieźle jak na pierwsze półtora tygodnia.

Gra radzi sobie na wszystkich platformach, na które została wydana (Xbox360, PC i PS3).  Na świecie panuje istna falloutomania.  Czyżby to właśnie trzecia część opadu miała zostać najlepszym tytułem 2008 roku?

U nas Fallout 3 też radzi sobie nie najgorzej pomimo problemów z wysyłką egzemplarzy kolekcjonerskich. Na drodze do sukcesu grze nie przeszkodziły różne bugi, łatane potem patchami. Wszak to naprawdę godna produkcja!

Źródło: Kotaku

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Robactwo w Fallout 3
Robactwo w Fallout 3
Michał Zieliński
Fallout 3 dostanie trofea
Fallout 3 dostanie trofea
Michał Zieliński
Komentarze (0)