Fallout 3 - Xbox 360 vs. PlayStation3

Fallout 3 - Xbox 360 vs. PlayStation3

Fallout 3 - Xbox 360 vs. PlayStation3
Igor Chrustek
30.10.2008 16:57

Kilka dni temu Michał pisał o pewnych brakach w Falloucie 3 na PS3. Konsola Sony w przypadku produkcji Bethesdy pod wieloma technicznymi aspektami odstaje od wersji na konsolę Microsoftu. Na szczęście nie wpływa to znacząco na czerpanie przyjemności z podziwiania postapokaliptycznego świata. Dzięki porównaniu znajdującym się na stronie GamesRadar mamy okazję przekonać się o nie/prawdziwości stwierdzenia: Fallout na PS3 ssie.

Kilka dni temu Michał pisał o pewnych brakach w Falloucie 3 na PS3. Konsola Sony w przypadku produkcji Bethesdy pod wieloma technicznymi aspektami odstaje od wersji na konsolę Microsoftu. Na szczęście nie wpływa to znacząco na czerpanie przyjemności z podziwiania postapokaliptycznego świata. Dzięki porównaniu znajdującym się na stronie GamesRadar mamy okazję przekonać się o nie/prawdziwości stwierdzenia:* Fallout na PS3 ssie*.

Filmik znajdziecie pod tym adresem. Czy według Was widać różnice w generowanej przez obie konsole grafice? Tradycyjnie już* Xbox *oferuje nieco żywsze kolory. Jednak tym razem ten aspekt wpływa korzystniej na wersję F3 dla konsoli Sony. Wiele osób uważa, że gra nie jest tak przygnębiająca, jak jej poprzedniczki. W końcu Fallout 3 to nie rurki z kremem.

Źródło: N4G

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)