Fani Tuba.tv muszą zadowolić się teledyskami

Fani Tuba.tv muszą zadowolić się teledyskami18.07.2011 15:39
Fani Tuba.tv muszą zadowolić się teledyskami
Szymon Adamus

Tuba.tv to telewizja internetowa nastawiona na muzykę i show biznes... przynajmniej do niedawna. Teraz to tylko muzyka w postaci teledysków.

Tuba.tv to telewizja internetowa nastawiona na muzykę i show biznes... przynajmniej do niedawna. Teraz to tylko muzyka w postaci teledysków.

[cytat]Grupa Radiowa Agory koncentruje swoje działania multimedialne na rozwoju Tuba.fm, internetowej platformy radiowej oraz mobilnego dostępu do niej poprzez specjalne aplikacje dedykowane telefonom komórkowym[/cytat]

– informuje biuro prasowe Agory na pytania serwisu Press o zmiany w ramówce. Z Tuby znikają programy autorskie, a ich miejsce zajmują w całości teledyski. Zmiana ta następuje po niecałym roku działalności stacji (od 13 września 2010).

[cytat]Czy to oznacza, ze Agora rezygnuje z rozwoju telewizyjnego projektu muzycznego? Wiele na to wskazuje, bo Agora zapowiada,że teraz będzie skupiała się na rozwoju internetowej platformy radiowej Tuba.FM oraz dostępu do niej przez urządzenia mobilne[/cytat]

  • pisze o sprawie Łukasz Szewczyk z Media2.

Szkoda, że nastąpił taki krok wstecz. Szczególnie, że Grupa Radiowa Agory ma od sierpnia 2009 roku nawet koncesję na nadawanie satelitarne kanału Tuba.tv. Póki co niestety z niej nie skorzystano i nie wydaje się, by teraz miało się to zmienić.

Źródło: Media2press.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)