Far Cry 2 na różnych ustawieniach grafiki - wielkie porównanie

Far Cry 2 na różnych ustawieniach grafiki - wielkie porównanie

Far Cry 2 na różnych ustawieniach grafiki - wielkie porównanie
Igor Chrustek
26.10.2008 15:30

Pewnie zastanawia Was to, jak Far Cry 2 będzie wyglądał na waszych komputerach. Posiadacze nieco słabszego sprzętu mają wciąż nadzieję, że grając na niższych ustawieniach nie stracą na miodności danej produkcji. Serwis PC Game Hardware pomyślał o tych z Was, którzy zastanawiają się, jak, na danych ustawieniach graficznych, prezentuje się FC2. Pod tym adresem znajdziecie kompilację porównań gry po odpowiednim dostosowaniu do każdego rodzaju sprzętu (w granicach przyzwoitości).

Pewnie zastanawia Was to, jak Far Cry 2 będzie wyglądał na waszych komputerach. Posiadacze nieco słabszego sprzętu mają wciąż nadzieję, że grając na niższych ustawieniach nie stracą na miodności danej produkcji. Serwis PC Game Hardware pomyślał o tych z Was, którzy zastanawiają się, jak, na danych ustawieniach graficznych, prezentuje się* FC2*. Pod tym adresem znajdziecie kompilację porównań gry po odpowiednim dostosowaniu do każdego rodzaju sprzętu (w granicach przyzwoitości).

Trzeba niestety przyznać, że osoby, które zagrają w* Far Cry 2 *na ustawieniach średnich, tudzież minimalnych stracą wiele na efektowności tej gry. Wystarczy spojrzeć na zestawienie Ultra High na DX10 z Low na DX9. Granie z wyłączonymi efektami graficznymi, bez shaderów mija się z celem - ot, czysty masochizm.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)