Far Cry 2 nie będzie śmigał 60 klatek na sekundę

Far Cry 2 nie będzie śmigał 60 klatek na sekundę
Igor Chrustek

06.10.2008 16:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Każdy fan gier celownikowych czeka zniecierpliwiony na możliwość podpalenia afrykańskiej sawanny. Far Cry 2 zapowiada się doprawdy wyśmienicie. Podczas tegorocznej edycji Games Convention mieliśmy okazję zagrać we wczesną wersję tej produkcji. Nie obyło się bez denerwujących błędów, co raczej nie powinno nas martwić, gdyż deweloperzy dołożą wszelkich starań, by gra wyglądała najlepiej jak to tylko możliwe. Szef zajmujący się trybem multi, Richard Gaetan, zapewnił, że Far Cry 2 będzie oferował rozdzielczość 720p. Niestety, możemy zapomnieć o ultra-płynnej rozgrywce w 60fps'ach.

Każdy fan gier celownikowych czeka zniecierpliwiony na możliwość podpalenia* afrykańskiej sawanny*. Far Cry 2 zapowiada się doprawdy wyśmienicie. Podczas tegorocznej edycji* Games Convention* mieliśmy okazję zagrać we wczesną wersję tej produkcji. Nie obyło się bez denerwujących błędów, co raczej nie powinno nas martwić, gdyż deweloperzy dołożą wszelkich starań, by gra wyglądała najlepiej jak to tylko możliwe. Szef zajmujący się trybem* multi*,* Richard Gaetan*, zapewnił, że *Far Cry 2 *będzie oferował rozdzielczość 720p. Niestety, możemy zapomnieć o ultra-płynnej rozgrywce w 60fps'ach.

Bardzo byśmy chcieli, by nasza gra chodziła 60 klatek na sekundę. Z uwagi na ogromny świat, interaktywność i ogrom akcji na ekranie Far Cry 2 nie zaoferuje tak pożądanej ilości fps'ów - zasmucił graczy* Richard*. Myślę jednak, że gra może spokojnie chodzić* 30 klatek*, tak jak* Halo 2*. Najważniejsze jest jednak to, by obyło się bez denerwujących chrupnięć animacji - stała ilość *fps'ów *to podstawa bezstresowej rozgrywki. Posiadacze lepszych PC'tów mogą spać spokojnie.

Źródło: Videogaming247

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)