Far Cry 2 oceniony na 9 z 10

Far Cry 2 oceniony na 9 z 10

Far Cry 2 oceniony na 9 z 10
Mateusz Gajewski
18.10.2008 10:36

Jak dobrze wiecie niektóre serwisy i czasopisma branżowe już mają Far Cry 2 i grają. Ostatnio IGN opublikował kilka ciekawych filmików, które prezentują pustynną sawannę w całej swojej okazałości. Tymczasem do sieci trafiły już pierwsze recenzje tytułu. GamesRadar ocenił Far Cry 2 na 9 z maksymalnych 10 punktów.

Jak dobrze wiecie niektóre serwisy i czasopisma branżowe już mają Far Cry 2 i grają. Ostatnio IGN opublikował kilka ciekawych filmików, które prezentują pustynną sawannę w całej swojej okazałości. Tymczasem do sieci trafiły już pierwsze recenzje tytułu. *GamesRadar *ocenił Far Cry 2 na 9 z maksymalnych 10 punktów.

O plusach tej gry będzie krótko. Zaliczyć do nich można przede wszystkim niesamowite otoczenie, które żyje i rozwija się wraz z postępami gracza. Ponadto tytuł ten oferuje szeroki wachlarz możliwości w prowadzeniu rozgrywki - nasze granice są w zasadzie wyznaczane przez to, co przyjdzie nam do głowy.

Jako minus recenzent zaliczył fakt, że gra nie wybacza pomyłek. Jeśli coś zrobimy źle, to później ciężko będzie nam nadgonić zaległości. Podobno są też jakieś problemy z systemem przywracania zdrowia - zasadniczo działa on zbyt wolno, co na początku może powodować pewne problemy i frustracje z tym związane.

Niemniej jednak Far Cry 2 to gra niesamowita, w której możliwości ogranicza jedynie nasza wyobraźnia. Do sklepów w Europie trafi ona (oficjalnie) za tydzień, w piątek. My również załapiemy się na ten tytuł i możecie za jakiś czas wyglądać jego recenzji.

Źródło: gamesradar

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)