Far Cry 3 potwierdzony! Ponownie Afryka?

Far Cry 3 potwierdzony! Ponownie Afryka?
Igor Chrustek

27.08.2008 13:48

Jeden z pracowników UbiSoft - Patrick Redding - powiedział, że team z Montrealu przymierza się do stworzenia trzeciej odsłony gry Far Cry. Deweloperzy po raz kolejny mają zamiar sięgnąć po Afrykę, która ma być miejscem akcji kolejnej części gry. Zapowiadanie sequelu jeszcze przed premierą dwójki to doprawdy dziwne posunięcie. Czyżby UbiSoft było aż tak pewne sukcesu Far cry 2?

Jeden z pracowników UbiSoft -* Patrick Redding* - powiedział, że team z Montrealu przymierza się do stworzenia trzeciej odsłony gry Far Cry. Deweloperzy po raz kolejny mają zamiar sięgnąć po Afrykę, która ma być miejscem akcji kolejnej części gry. Zapowiadanie sequelu jeszcze przed premierą* dwójki* to doprawdy dziwne posunięcie. Czyżby* UbiSoft* było aż tak pewne sukcesu Far cry 2?

To samo miejsce akcji w przypadku trójki może nieco dziwić. Autorzy rozmyślali nad Antarktydą, jednak, według Reddinga, jest zbyt wcześnie, by podawać jakiekolwiek szczegóły. Dla nas Afryka to atrakcyjne i bardzo obiecujące miejsce dla fabuły kolejnej części. Jest wciąż tyle rzeczy, które byśmy chcieli zrobić z afrykańskim designem gry. Dlatego też, myślę, że będzie bezpiecznie, jeśli ponownie skupimy się na tym kontynencie. Tłumaczenie* Reddinga *wydaje się mieć głębszy sens.

Jak dla mnie, umiejscowienie gry drugi raz w Afryce może oznaczać mniej pracy dla deweloperów, a więcej czasu na ostateczne szlify i wprowadzanie wszelakich urozmaiceń. Czy zatem szykuje się nam Far cry 2,5?

Źródło: n4g

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)