Faster, George! Kill! Kill! [zwiastun]

Strona głównaFaster, George! Kill! Kill! [zwiastun]
19.06.2010 13:27
Faster, George! Kill! Kill! [zwiastun]
Michał Nowak
Michał Nowak

Do tej pory byłem zupełnie nieprzekonany do The American Antona Corbijna, ponieważ fabuła jest mało odkrywcza, a pierwszy trailer był zupełnie nijaki. Niedawno pojawił się plakat do filmu w stylu retro (dalej we wpisie), który mógł nieco zaostrzyć oczekiwania. Teraz mamy drugi, jeszcze krótszy zwiastun. Ale wyraźnie postanowiono podkręcić w nim tempo. Czujecie się choć trochę przekonani?

Do tej pory byłem zupełnie nieprzekonany do* The American* Antona Corbijna, ponieważ fabuła jest mało odkrywcza, a pierwszy trailer był zupełnie nijaki. Niedawno pojawił się plakat do filmu w stylu retro (dalej we wpisie), który mógł nieco zaostrzyć oczekiwania. Teraz mamy drugi, jeszcze krótszy zwiastun. Ale wyraźnie postanowiono podkręcić w nim tempo. Czujecie się choć trochę przekonani?

Fabuła: Jack jest jednym z najlepszych płatnych zabójców na świecie. Gdy ostatnie zlecenie w Szwecji kończy się ostrzej niż się spodziewał, przysięga sobie, że kolejne zadanie będzie tym ostatnim. Jack melduje się we włoskim miasteczku, gdzie pod okiem Belgijki Mathilde szykuje się do misji. W międzyczasie zaprzyjaźnia się z lokalnym księdzem Benedetto i wdaje się w romans z piękną Clarą. Wychylając się jednak za bardzo, kusi los?

*The American *wyreżyserował Anton Corbijn. W rolach głównych występują George Clooney, Thekla Reuten, Violante Placido i Paolo Bonacelli. Światowa premiera planowana jest na 1 września 2010.

396067165872477146

foto: impawards

Źródło: You Tube

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Ups! [zwiastun]
Ups! [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Wiocha [zwiastun]
Wiocha [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Bliźniaki [zwiastun]
Bliźniaki [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Zabarykadowani [zwiastun]
Zabarykadowani [zwiastun]
Ireneusz Podsobiński
Komentarze (0)