Feelings Get You Killed: seria plakatów z bohaterami Appaloosy

Feelings Get You Killed: seria plakatów z bohaterami Appaloosy

Piotr Guszkowski
04.09.2008 11:00

Dziwne, naprawdę dziwne, że jeszcze nie pisaliśmy o tym filmie. Już obsada Appaloosy prezentuje się wybornie. Główne role w tym westernie zagrali Ed Harris, Viggo Mortensen, Jeremy Irons i Renée Zellweger. Harris stanął również za kamerą filmu i wraz z Robertem Knottem napisał scenariusz. Zapraszamy do obejrzenia świeżo opublikowanej serii plakatów Appaloosy. Premierę filmu zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych na 3 października.

Dziwne, naprawdę dziwne, że jeszcze nie pisaliśmy o tym filmie. Już obsada *Appaloosy *prezentuje się wybornie. Główne role w tym westernie zagrali Ed Harris, Viggo Mortensen, Jeremy Irons i Renée Zellweger. Harris stanął również za kamerą filmu i wraz z Robertem Knottem napisał scenariusz. Zapraszamy do obejrzenia świeżo opublikowanej serii plakatów Appaloosy. Premierę filmu zapowiedziano w Stanach Zjednoczonych na 3 października.

Fabułę Appaloosy polski dystrybutor, którym będzie Kinoświat, streszcza w ten sposób:

Dwóch rewolwerowców Virgil Cole (Harris) i Everett Hitch (Mortensen) przyjeżdża do małego miasta Appalosa. Mają stawić czoła terroryzującemu mieszkańców Randallowi Braggowi (irons). Ich plany pokrzyżuje uwodzicielska Allie French (Zellweger).

A na dokładkę proponuję także zerknąć na zwiastun Appaloosy:

Appaloosa Trailer

Jestem ciekaw Waszych opinii na temat tego projektu. Nie chciałbym robić ani sobie, ani Wam dużych nadziei, ale muszę przyznać, że zarówno plakaty, jak i zwiastun zapowiadają potencjalnie interesujący, klimatyczny western. Czyżby ten gatunek odradzał się po latach posuchy jak Feniks z popiołów?

Foto: New Line Cinema

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)