FIFA 08 na X360 i PS3 - wiemy więcej!

FIFA 08 na X360 i PS3 - wiemy więcej!06.06.2007 23:35
FIFA 08 na X360 i PS3 - wiemy więcej!
Maciej Madziński

Wczoraj Kismeth pisał o nowej FIFIE. Dziś mamy dla Was więcej ciekawych informacji, które otrzymaliśmy od Electronic Arts.

Wczoraj Kismeth pisał o nowej FIFIE. Dziś mamy dla Was więcej ciekawych informacji, które otrzymaliśmy od Electronic Arts.

EA zapowiada, że FIFA 08 będzie najbardziej autentyczną częścią w całej serii. Realizm zabawy powinien sprawić, że poczujemy się jak prawdziwi piłkarze, na prawdziwym boisku. Jak zawodnicy, którzy przechodzą wzloty i upadki, muszą sobie radzić ze spadkami formy i wypracować taką taktykę, która doprowadzi do jedynego celu, jakim jest zwycięstwo!

Firma deklaruje, że w maksymalnym stopniu wykorzystała potencjał konsol PlayStation 3 i Xbox 360, co powinno zapewnić niesamowicie wierny poziom animacji oraz niezrównaną kontrolę nad piłką – czytamy w informacji prasowej EA.

Nie wolno mi nie wspomnieć o bardzo precyzyjnym systemie strzałów, zaawansowanej sztucznej inteligencji oraz systemie Be A Pro, któremu to poświęcę kilka słów więcej.

Wybierając opcje „Be A Pro” powinniśmy poczuć presję, którą czują profesjonalni piłkarze w trakcie sezonu. Funkcja ta umożliwi nam grę indywidualnym zawodnikiem, który przez cały sezon musi być zdyscyplinowany i ćwiczyć wszystkie, niezbędne dla dobrego piłkarza, umiejętności.

FIFA 08 dokona kolejnego przełomu. W zeszłym roku wprowadziliśmy nowy silnik oraz oszałamiająco autentyczny model fizyki. W tym roku przedstawiamy zaskakujący sposób rozgrywki, nowe tryby oraz świeże podejście do finezyjnej gry w piłkę. Ta gra sprawia, że myślisz i reagujesz jak zawodowy piłkarz, doświadczając wszelkich emocji przeżywanych na boisku. To spełnienie naszej obietnicy – każdy może zostać profesjonalnym piłkarzem we własnym domu. - mówi Andrew Wilson, producent wykonawczy FIFA 08. Wszystko wskazuje na to, że fani piłki nożnej, posiadający PS3 lub X360, już dziś mogą się cieszyć!

Źródło i fot.: EA (PL), EA

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)