FIFA 09 - demo i nowe screenshoty

FIFA 09 - demo i nowe screenshoty

FIFA 09 - demo i nowe screenshoty
Maciej Madziński
13.09.2008 23:17

Firma Electronic Arts udostępniła niedawno sporo screenshotów z gry FIFA 09. Obrazki pochodzą z wersji na Xboxa 360 i PlayStation 3. To właśnie na tych dwóch platformach tytuł EA Sports ma wyglądać najlepiej. Screenshoty jak zwykle możecie obejrzeć w naszej galerii, którą znajdziecie pod newsem.

Druga dobra wiadomość dla fanów FIFY dotyczy dema gry. W piątek firma EA udostępniła wersję demonstracyjną tytułu. Posiadacze konsol znajdą ją odpowiedno w usługach PLAYSTATION Store i Xbox LIVE. Natomiast grający na PC-tach powinni udać się pod ten adres i ściągnąć demo (781,2 MB).

Firma *Electronic Arts *udostępniła niedawno sporo screenshotów z gry FIFA 09. Obrazki pochodzą z wersji na Xboxa 360 i PlayStation 3. To właśnie na tych dwóch platformach tytuł EA Sports ma wyglądać najlepiej. Screenshoty jak zwykle możecie obejrzeć w naszej galerii, którą znajdziecie pod newsem.

Druga dobra wiadomość dla fanów *FIFY *dotyczy dema gry. W piątek firma EA udostępniła wersję demonstracyjną tytułu. Posiadacze konsol znajdą ją odpowiedno w usługach PLAYSTATION Store i Xbox LIVE. Natomiast grający na PC-tach powinni udać się pod ten adres i ściągnąć demo (781,2 MB).

Na koniec warto dodać, że FIFA 09 powinna pojawić się w sklepach 3 października bieżącego roku. Docelowo tytuł pojawi się na PC-tach, konsolach PlayStation 2 i PlayStation 3, Xbox 360, Wii,* DS* i PSP oraz na telefonach komórkowych.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)