Filmy HD na PluggedIn

Filmy HD na PluggedIn21.04.2008 13:58
Szymon Adamus

Firma PluggedIn Media prowadzi aktualnie testy nowego serwisu, który będzie oferował różnego rodzaju nagrania wideo. Niby nic nowego, bo przecież jest mnóstwo serwisów wideo. Niestety większość z nich łączy jedno i to samo - kiepska jakość nagrań. Dlatego też serwis tworzony przez PluggedIn Media będzie oferować teledyski w jakości HD.

Kolekcja wideo, które ma do zaoferowania PluggedIn liczy sobie ok. 10 tys. plików pochodzących od największych wytwórni fonograficznych. Jednak zdecydowanie niemiłym rozczarowaniem może być fakt, że w trakcie przeglądania zasosób okaże się, że trafiliśmy na wideo bardzo przeciętniej jakości - oznaczonej jako “broadcast quality”. Rozumiem, że oferta musi być szeroka i interesująca, ale tworząc taki wyróżniający się jakością nagrań serwis, można by zrezygnować z niektórych plików.

Aktualnie nagrania dostępne są tylko dla użytkowników ze Stanów Zjednoczonych i Kanady - może jednak z czasem się to zmieni. Aby mieć możliwość oglądania plików (jeżeli jest się mieszkańcem któregoś z wymienionych krajów) trzeba dodatkowo zainstalować specjalną wtyczkę.

Wiadomość pochodzi z bloga vBeta.pl - PlugedIn - nagrania w jakości HD

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)