Filmy LGBT nie spodobały się posłowi. Podpowiadamy mu, jak usunąć konto na Netfliksie

Filmy LGBT nie spodobały się posłowi. Podpowiadamy mu, jak usunąć konto na Netfliksie

FIlmu "Holding the Man" poseł, jeśli zrezygnuje z Netfliksa, już nie zobaczy
FIlmu "Holding the Man" poseł, jeśli zrezygnuje z Netfliksa, już nie zobaczy
Adam Bednarek
21.08.2020 13:18

Pewien poseł Solidarnej Polski zapytał na Twitterze, "czy można wycofać wykupiony pakiet na Netflix?". Autorowi wpisu nie podobają się publikowane filmy i seriale, które rzekomo zawierają podprogowy, poprawno-polityczny przekaz. Jako że chcemy być pomocni, publikujemy poradnik, jak anulować subskrypcję.

Lektura sejmowych dokumentów może być czasochłonna i męcząca. Pewnie dlatego poseł Solidarnej Polski nie zapoznał się z FAQ zamieszczonym przez Netfliksa. Tylko tak wytłumaczyć możemy fakt, że parlamentarzysta zwrócił się z pytaniem na Twitterze. Bo zakładamy, że nie chodziło o to, aby wywołać kłótnie. Tym posłowie nie powinni się przecież zajmować.

Gdy stwierdzimy, że nie podoba nam się oferta Netfliksa, wystarczy wejść w zakładkę "Konto". Od razu zobaczymy opcję "Anuluj członkostwo". Należy w nią kliknąć i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Bardzo to łatwe, jak widać. Ale powtarzamy: poseł jest na pewno zajętym człowiekiem. A lawina komentarzy i przychodzące powiadomienia nie pomogły, by w spokoju przeglądać internet. Stąd nasz poradnik.

To wszystko, co należy wiedzieć o anulowaniu subskrypcji. Warto przypomnieć, że możemy ją anulować oraz przedłużyć w dowolnym momencie.

Obraz
Obrazek przykrywa moje dane. Został wybrany zupełnie przypadkowo.
Obrazek przykrywa moje dane. Został wybrany zupełnie przypadkowo.

+: ktoś może zapytać, po co wspieramy posła i pomagamy mu usunąć konto. Odpowiedź jest prosta: żeby nie męczył nas i was niepotrzebnymi pytaniami na Twitterze. Każdemu, komu nie odpowiada Netflix i jego "propaganda", niech po prostu zniknie z platformy. I przestanie płakać w internecie.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)