Filmy LGBT nie spodobały się posłowi. Podpowiadamy mu, jak usunąć konto na Netfliksie

Strona głównaFilmy LGBT nie spodobały się posłowi. Podpowiadamy mu, jak usunąć konto na Netfliksie
21.08.2020 13:18
FIlmu "Holding the Man" poseł, jeśli zrezygnuje z Netfliksa, już nie zobaczy
FIlmu "Holding the Man" poseł, jeśli zrezygnuje z Netfliksa, już nie zobaczy
Adam Bednarek
Adam Bednarek

Pewien poseł Solidarnej Polski zapytał na Twitterze, "czy można wycofać wykupiony pakiet na Netflix?". Autorowi wpisu nie podobają się publikowane filmy i seriale, które rzekomo zawierają podprogowy, poprawno-polityczny przekaz. Jako że chcemy być pomocni, publikujemy poradnik, jak anulować subskrypcję.

Lektura sejmowych dokumentów może być czasochłonna i męcząca. Pewnie dlatego poseł Solidarnej Polski nie zapoznał się z FAQ zamieszczonym przez Netfliksa. Tylko tak wytłumaczyć możemy fakt, że parlamentarzysta zwrócił się z pytaniem na Twitterze. Bo zakładamy, że nie chodziło o to, aby wywołać kłótnie. Tym posłowie nie powinni się przecież zajmować.

Gdy stwierdzimy, że nie podoba nam się oferta Netfliksa, wystarczy wejść w zakładkę "Konto". Od razu zobaczymy opcję "Anuluj członkostwo". Należy w nią kliknąć i postępować zgodnie ze wskazówkami.

Bardzo to łatwe, jak widać. Ale powtarzamy: poseł jest na pewno zajętym człowiekiem. A lawina komentarzy i przychodzące powiadomienia nie pomogły, by w spokoju przeglądać internet. Stąd nasz poradnik.

To wszystko, co należy wiedzieć o anulowaniu subskrypcji. Warto przypomnieć, że możemy ją anulować oraz przedłużyć w dowolnym momencie.

381464827023277802
Obrazek przykrywa moje dane. Został wybrany zupełnie przypadkowo.
Obrazek przykrywa moje dane. Został wybrany zupełnie przypadkowo.

+: ktoś może zapytać, po co wspieramy posła i pomagamy mu usunąć konto. Odpowiedź jest prosta: żeby nie męczył nas i was niepotrzebnymi pytaniami na Twitterze. Każdemu, komu nie odpowiada Netflix i jego "propaganda", niech po prostu zniknie z platformy. I przestanie płakać w internecie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)