Filmy Sony znikają z Xbox Live! Konspiracja?

Filmy Sony znikają z Xbox Live! Konspiracja?
Igor Chrustek

19.11.2008 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapowiada się kolejna wielka tajemnica na miarę Bursztynowej Komnaty. Redaktor serwisu MTV Multiplayer zauważył dość ciekawą, by nie powiedzieć irytującą rzecz oglądając filmy streamowane za pośrednictwem Netflix na Xboksie 360. Serwis ten oferuje oglądanie wszelakich produkcji na zasadzie Pay per View - płacisz - oglądasz. Okazało się, że niemożliwe jest oglądanie tego, co oferuje Sony Pictures Entertainment. Problem występuje tylko na konsoli Microsoftu - posiadacze PC, Mac'ów i innych platform, na których Netflix działa, nie zauważyli, żeby filmy od Sony były tymczasowo niedostępne. Nóż w plecy dla Microsoftu?

Zapowiada się kolejna wielka tajemnica na miarę Bursztynowej Komnaty. Redaktor serwisu MTV Multiplayer zauważył dość ciekawą, by nie powiedzieć irytującą rzecz oglądając filmy streamowane za pośrednictwem Netflix na Xboksie 360. Serwis ten oferuje oglądanie wszelakich produkcji na zasadzie Pay per View - płacisz - oglądasz. Okazało się, że niemożliwe jest oglądanie tego, co oferuje* Sony Pictures Entertainment*. Problem występuje tylko na konsoli Microsoftu - posiadacze PC, Mac'ów i innych platform, na których Netflix działa, nie zauważyli, żeby filmy od Sony były tymczasowo niedostępne. Nóż w plecy dla Microsoftu?

Ilość pozycji od Sony jest liczona w setkach. Dziwnym trafem, ani jedna z nich nie jest dostępna dla Xboksa 360. Isteniej również wysokie prawdopobdobieństwo, że gigantowi z Redmond wygasła licencja na publikowanie filmów* Sony*.* Steve Swasey z Netflix* w tej sprawie milczy.

Źródło: MTV Multiplayer

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)