Francuzi oficjalnie reżyserami Halloween 2

Ireneusz Podsobiński

27.08.2008 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez cały czas miałem nadzieję, że to tylko plotka. Niestety wieści o kontynuacji Halloween Roba Zombie zostały dzisiaj oficjalnie potwierdzone. Jedynym pocieszeniem jest fakt, że potwierdziły się także plotki co do reżyserów projektu - zostali nimi Julien Maury i Alexandre Bustillo, którzy stworzyli mocny francuski horror ? l?intérieur. Nie wiadomo w tej chwili, czy panowie wezmą się także za remake Hellraisera, gdyż wiadomości na ten temat ucichły.

Przez cały czas miałem nadzieję, że to tylko plotka. Niestety wieści o kontynuacji *Halloween *Roba Zombie zostały dzisiaj oficjalnie potwierdzone. Jedynym pocieszeniem jest fakt, że potwierdziły się także plotki co do reżyserów projektu - zostali nimi Julien Maury i Alexandre Bustillo, którzy stworzyli mocny francuski horror ? l?intérieur. Nie wiadomo w tej chwili, czy panowie wezmą się także za remake Hellraisera, gdyż wiadomości na ten temat ucichły.

"To propozycja, której nie mogliśmy odrzucić." - emocjonuje się Maury - "Nasza wersja powstanie z największym respektem dla wizji Zombiego. Znajdzie się miejsce zarówno dla ciągłości, jak i ewolucji świata, w którym ma miejsce akcja." Cokolwiek to ostatnie stwierdzenie znaczy, daje pewne nadzieje, że nie będzie to kompletny gniot. Sęk w tym, że już remake Zombiego pozostawiał wiele do życzenia (dobra pierwsza połowa, słabiutka druga). Na dodatek film kończył się w miarę sensownie i realistyczna wizja reżysera nie pozwalała na ingerencję... hmm... sił wyższych. Jestem zatem ciekaw, jak Francuzi logicznie wybrną z zakończenia pierwszej części.

Foto: Dimension

Źródło: Movieweb

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)