Fujitsu kradnie iPhone'a i Nintendo DS [wideo]

Fujitsu kradnie iPhone'a i Nintendo DS [wideo]

fujitsu
fujitsu
Marcin Krzewicki
10.10.2010 18:00

Na targach CEATEC 2010 Fujitsu przedstawiło swój prototypowy telefon, który jest połączeniem iPhone'a oraz Nintendo DS. Czy będą pozwy wobec Fujitsu?

Na targach CEATEC 2010 Fujitsu przedstawiło swój prototypowy telefon, który jest połączeniem iPhone'a oraz Nintendo DS. Czy będą pozwy wobec Fujitsu?

Oczywiście, że prototypowy telefon w jakiś sposób przypomina wyżej wymienione sprzęty. Jeśli nowy model stanie się popularnym produktem na rynku, to konkurencja z pewnością nie omieszka, aby dopiec rywalowi. Jednak gdybania zostawmy na inną okazję i przyjrzyjmy się nowemu smartfonowi.

Sprzęt nie ma jeszcze jednej konkretnej nazwy. Określany jest jako urządzenie "swing action", a to z powodu dwóch ekranów, które uzupełniają się podczas pracy. Rzecz jasna, są one dotykowe, a ze względu na brak rysika i obsługę przez dotyk palcem producent musiał zdecydować się na pojemnościowy typ ekranu.

Po rozłożeniu urządzenia, przejściu do menu i dalej do galerii zawartość folderów wyświetla się równocześnie na dwóch ekranach. Możliwe są ich dwa różne ułożenia. Pierwsze - w stylu telefonu z klapką, drugie - zupełnie jak telefon z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Niestety, na szczegółowe informacje trzeba będzie jeszcze chwilę poczekać. Sprzęt wygląda na nieco przesadzony i raczej nie pobije żadnego z iPhone'ów.

Źródło: technabob

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)