Gadający pies i nowe sceny w drugim zwiastunie Odlotu

Gadający pies i nowe sceny w drugim zwiastunie Odlotu
Michał Matuszewski

07.03.2009 19:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Parę dni temu, prezentując nowe plakaty do pixarowskiego Odlotu oraz figurkę z czarnych charakterem cieszyłem się, że wiemy troszkę więcej o fabule filmu. Właśnie ukazał się nowy zwiastun. Teraz wreszcie wiem o tym filmie tyle, ile chcę. Więcej mi nie potrzeba - kilka nowych lokacji, czarny charakter oraz gadający pies. Oczywiście będę Wam pokazywał nowe zwiastuny i inne ciekawe materiały, ale sam już zaspokoiłem ciekawość, teraz czekam niecierpliwie na Odlot.

Parę dni temu, prezentując nowe plakaty do pixarowskiego *Odlotu *oraz figurkę z czarnych charakterem cieszyłem się, że wiemy troszkę więcej o fabule filmu. Właśnie ukazał się nowy zwiastun. Teraz wreszcie wiem o tym filmie tyle, ile chcę. Więcej mi nie potrzeba - kilka nowych lokacji, czarny charakter oraz gadający pies. Oczywiście będę Wam pokazywał nowe zwiastuny i inne ciekawe materiały, ale sam już zaspokoiłem ciekawość, teraz czekam niecierpliwie na Odlot.

*Odlot *to historia 78 letniego Carla Fredricsena, który realizuje marzenie całego życia i w swoim balono-domu wyrusza na pełną przygód podróż, Niestety dopada go największy koszmar - 8 letni optymistycznie nastawiony do życia chłopiec.

Film w 3D wchodzi do światowych kin w maju. Polska premiera, póki co, zapowiadana jest na październik.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)