Gadżet dla fanów szwedzkich klopsów. Ikea rozdaje świece o ich zapachu.

Świeczka o zapachu klopsików
Świeczka o zapachu klopsików
Źródło zdjęć: © IKEA
Karolina Kowasz

06.08.2021 15:29, aktual.: 06.03.2024 22:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Świece o tak typowych zapachach jak pomarańcze czy cynamon wydają się już być passe. Ikea postanowiła zrobić coś zupełnie nowego. Firma sięgnęła po zapach jednego z ulubionych dań jej klientów i stworzyła świece pachnące szwedzkimi klopsikami.

Niestety świeczki HUVUDROLL, noszące tą samą nazwę o seria popularnych klopsików, nie znajdą się w regularnej sprzedaży. Można je zdobyć tylko biorąc udział w losowaniu, a to zaś zostało ograniczone do fanów Ikei zamieszkałych w Stanach Zjednoczonych.

10 lat programu Ikea Family

Stworzona przez markę świeczka jest częścią kampanii reklamowej celebrującej 10 lat istnienia programu Ikea Family na terenie Stanów Zjednoczonych. W trakcie jej tworzenia marce przyświecał cel stworzenia fanom marki możliwości odtworzenia w domu atmosfery ich sklepów.

Chociaż świeczka nie znalazła się w regularnej ofercie sklepu, od razu wzbudziła spore emocje wśród fanów Ikei. Wiele osób zwraca się do właścicieli marki z prośbą o wprowadzenie tego gadżetu do regularnej sprzedaży. Nie wiadomo jednak czy firma ulegnie tym prośbom. Należy się jednak spodziewać, że jeśli do tego dojdzie to nie wydarzy się to zbyt prędko.

Możliwość zdobycia świecy

Aby zdobyć jedną z 1925 dostępnych świec, zainteresowane osoby muszą wziąć udział w loterii Ikea. Ponad 900 szczęśliwych zwycięzców otrzyma pudełko Store in a Box, w którym znalazły się stworzone przez firmę gadżety, w tym wspomniana świeca o zapachu szwedzkich klopsików.

W loterii mogą wziąć udział tylko posiadacze karty Ikea Family zarejestrowanej na terenie Stanów Zjednoczonych. Jeżeli więc macie znajomych lub rodzinę mieszkających w tym kraju i wiele, że należą do tego programu, warto się do nich odezwać z prośbą o wzięcie udziału w loterii.

Źródło artykułu:WP Gadżetomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)